WATCH EKSTRAKLASA (WATCHESA)

WATCHESA na rynku mediów sportowych jest od marca 2016 roku. To oddolna, niezależna inicjatywa zrodzona z poczucia potrzeby wypowiedzi, przelania zalegających w głowie myśli i pomysłów.

Nie mamy planów zawojowania świata ani udowadniania nikomu niczego, po prostu chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy mający coś ciekawego do powiedzenia na temat polskiej piłki nożnej będzie mógł się zrealizować.

Jesteśmy z założenia projektem niekomercyjnym i działamy w systemie non-profit.

Nie oczekujemy tekstów na poziomie zawodowego dziennikarza, sami jesteśmy w tej kwestii amatorami. Jedyne czego chcemy to niebanalność i brak sztampy… Nie boimy się kontrowersyjności, boimy się nudy.

WATCH ESA może być dla Ciebie wspaniałym miejscem do wyrażania swojej opinii, a także znakomitym startem w karierze dziennikarza sportowego. Zadajesz sobie pytanie jak zostać dziennikarzem sportowym? Na WATCHESA to banalnie proste! Logujesz się i piszesz swój pierwszy tekst.

WATCHESA jesteśmy otwarci na Ciebie!

Jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, doradzić lub po prostu tworzyć z nami WATCH ESA wyślij do nas maila na adres kontakt @ watch-esa.pl lub zagadaj do nas na Twitterze.

Odwiedź zakładkę DOŁĄCZ DO NAS by dowiedzieć się więcej.

Redakcja WATCH ESA

×