Connect with us

Rozgrywki

Zapowiedź meczu Górnik vs Pogoń

Grafika Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Wielkimi krokami zbliża się piątkowy mecz pomiędzy Górnikiem a Pogonią, piątek 18.00 wspaniały termin , czego chcieć więcej.
Pogoń przystępuje do tego meczu osłabiona, brak Fojuta i Czerwa to naprawdę spora strata, ale czy oby na pewno? Na środku obrony zagrają pewnie młodzi Muraś i Rudol, bardzo ciekawa kombinacja.
Jeśli mamy grać o cokolwiek w rundzie finałowej, to nie oszukujmy się, taką obroną musimy wygrywać takie mecze jak ten w Zabrzu.
Do pierwszej drużyny został dokooptowany Kitano, podobno bardzo utalentowany młody zawodnik z kraju kwitnącej wiśni 🙂 Cieszy mnie bardzo, że tej młodzieży coraz więcej u nas w drużynie, zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie na grę , jeśli dalej będziemy podążali tą ścieżką, co w meczach z Ruchem i Cracovią, to wyniki przyjdą szybko. Ładna gra dla oka musi w końcu się przełożyć na bramki.

Mój typ X2.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”4456″ custompost_name=”Wojtek R” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center” el_file1=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

Szczecin moje miasto . Kibic Pogoni Szczecin , sympatyk Arsenalu , tylko oficjalne opinie , zero amatorki . Gardzę zarówno PiS jak i PO .

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Rozgrywki