Obserwuj nas

Bruk Bet Termalica Nieciecza

Czy Wolski rozjedzie dzisiaj Słoniki?

W dzisiejsze późne popołudnie ekipa Dariusza Wdowczyka podejmować będzie ostatnio słabo dysponowaną Termalicę. Spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek, którym będzie możliwość zobaczenia kolejnych popisów Rafała Wolskiego. Jeżeli Rafał znów dostanie szansę od początku spotkania, a wszystko na to wskazuje, to zawodnicy Termaliki będą musieli włożyć wiele trudu, aby go zatrzymać. Nie samymi umiejętnościami technicznymi zachwyca nas Wolski. Dla Wisły bardziej wymierne korzyści przynosi jego znakomita współpraca z Ondraskiem, który prawdopodobnie dziś też wybiegnie na murawę od pierwszej minuty.

Polecić to spotkanie mogę każdemu kibicowi dobrej piłki, bo jestem przekonany, że Wisła w pełni zdominuje rywala i pokaże dużo ciekawych akcji. Do meczu ma być przygotowany także Paweł Brożek. Ciekaw jestem także jego współpracy z Wolskim. I jeszcze jedno. Wisła w ostatnich spotkaniach gra otwarty i ofensywny futbol, w którym można spodziewać się dużej liczby bramek. Podopieczni trenera Mandrysza, co prawda ostatnio nie tracą zbyt dużo bramek, ale tak dysponowana Wisła nie powinna mieć problemów z kilkukrotnym umieszczeniem piłki w siatce.

Za Wisłą przemawia także forma w ostatnich pięciu spotkaniach, gdzie na 15 możliwych punktów, zainkasowała 13 oczek. Z kolei Termalica, w ostatnich pięciu potyczkach, zanotowała tylko jedno zwycięstwo ze słabo dysponowanym Podbeskidziem oraz zaliczyła dwa remisy, czym zwiększyła swój dorobek punktowy do zaledwie 5 punktów. Jeśli możemy w jakimś stopniu zasugerować się bezpośrednimi spotkaniami tych dwóch drużyn, to ta statystyka również przemawia za „Białą Gwiazdą”, która trzykrotnie mierzyła się z ekipą z Niecieczy i dwa razy pokonała swojego rywala, a raz zremisowała.

Za jedyny minus tego spotkania można uznać, że będzie ono transmitowane w Eurosporcie 2. Komentarz meczów w tej stacji jest bardzo anemiczny i czasami ciężko się to ogląda. Jednak wierzę, że dobry występ Wiślaków w pełni wystarczy kibicom, by powiedzieć po meczu, że miło oglądało się to spotkanie.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18:00

Zapraszam do oglądania.

 

[vc_row][vc_column text_align=”center” width=”2/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”5645″ custompost_name=”Dominik Cichoński” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

Ekstraklasa, logistyka, studia, gotowanie. @watch_esa

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Bruk Bet Termalica Nieciecza