Obserwuj nas

Pogoń Szczecin

Zina nowym sponsorem technicznym Pogoni!

Firma Zina zostanie nowym sponsorem technicznym Pogoni. W stroje firmy zaopatrzone były kiedyś takie kluby jak Cracovia, Zawisza Bydgoszcz, a także… Pogoń Szczecin.

Nasz wybór był podyktowany dwoma głównymi aspektami: Zina jest to marka polska, a mimo tego, że jesteśmy w Unii, to jednak propagowanie polskich marek jest czymś, co powinno być jednym z głównych celów, a po drugie, cel bardziej przyziemny, czyli związany z pakietem sponsorskim, który jest znacząco wyższy od tego, co mieliśmy od poprzedniego dostawcy.

Tomasz Adamczyk

Myślę, że pod kątem sportowym kierowaliśmy się przede wszystkim tym, żeby nasz strój meczowy był strojem dedykowanym, żeby był w naszych barwach, naszych kolorach i żeby w tym stroju grał cały klub, wszystkie zespoły aż po drużyny najmłodsze.

Maciej Stolarczyk

Kiedy dowiedzieliśmy się, że sponsorem będzie Zina, to były pewne obawy, ale kiedy pierwszy raz ubraliśmy te koszulki, było bardzo miłe zaskoczenie. Nowa koszulka nie odstaje niczym od poprzedniego modelu, a wręcz przeciwnie. Wymieniając się poglądami w szatni z kolegami z drużyny, uznaliśmy, że ta koszulka jest o wiele bardziej wygodna niż poprzednia i myślę, że Ci z kibiców, którzy postanowią ją kupić, nie będą tej decyzji żałować.

Adam Frączczak

Firma Zina to najlepszy polski producent odzieży sportowej. Super jakość pozwala konkurować z największymi rywalami w branży. Fajny ruch Pogoni Szczecin, która zachowa swoje pasy na koszulkach, a i biała seria wygląda miodnie.

A tak wyglądają stroje na zawodnikach Pogoni Szczecin.

[vc_single_image image=”9402″ img_size=”full” alignment=”center”]

Pierwszy raz w nowym trykotach piłkarze zagrają w meczu sparingowym z Chojniczanką Chojnice. Mecz odbędzie się 9 lipca w Goleniowie.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Pogoń Szczecin