Obserwuj nas

Wisła Kraków

W Krakowie po inauguracji

Mamy 3 punkty na inaugurację!

Trener Wdowczyk z Małeckim uspokajali przed meczem, że wykonali dobrze swoją robotę i o formę są spokojni. Dziś styl nie jest ważny, bo za styl nie dają punktów. Mankamenty są, były i będą – taki jest futbol i trzeba to akceptować, bo w końcu każdy popełnia błędy. Ostatecznie wygrywa ten, który mniej ich popełnił, bądź lepiej wykorzystał błędy przeciwnika.

Wracając do 3 punktów, pamiętamy, że zeszły sezon zaczęliśmy z ujemnym bilansem -1 i remisem z zabrzanami – 0 punktów po inauguracji…

Na ocenę przygotowań przyjdzie czas później, a teraz czeka nas wyjazd do Gdyni. Beniaminek pozostawał niewiadomą, ale wczoraj przegrali swój mecz, po bezbarwnym w ich wykonaniu spotkaniu w Niecieczy.

Możemy spoglądać z umiarkowanym spokojem na piątkową potyczkę. Jestem pewien, że motywacji nie braknie. Wierzę, że będzie walka i pomysł, bo o to zadba Wdowczyk. Tylko kolejne zwycięstwa pomogą kibicom zapomnieć poprzedni nieudany sezon, kiedy to drużyna w rundzie finałowej rozgrywek musiała tułać się po dnie tabeli. Kibice nie chcą “brania jeńców”, kibice chcą aby piłkarze szybko zmazali plamę z poprzedniego sezonu – interesuje ich tylko pełna pula, żadne półśrodki. Dopiero minimum podium na koniec sezonu będzie jakąś rekompensatą dla fanatyków Wisły.

 

Foto: Monika Wantoła

Don't tell me how to live my life... Think it's not illegal yet... Wisła... Krakowska Wisła...

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Wisła Kraków