Obserwuj nas

Rozgrywki

Zabawmy się razem – LOTTO Ekstraklasa pod lupą #TypujESIE

Kolejna kolejka za nami i kolejne niepowodzenie, ale czy na pewno? LOTTO Ekstraklasa nie taka ciężka do obstawiania jak się wydaje. Analizując wyniki zeszłej kolejki dochodzimy do wniosku, że nie jeden kupon wszedł. Niestety nie nam. Lecz kim byśmy byli gdybyśmy nie spróbowali ponownie? Zapraszamy zatem na kolejną próbę zarobienia na naszej rodzimej piłce. #TypujESIE się nie poddaje.

Lecimy więc z tematem. Spróbujemy zbytnio nie kombinować, bo jak to mawiają bukmacherzy: “trzeba się odkuć”.

#1 Po srogiej porażce czas na odwrócenie losów

Jagiellonia na własnym boisku podejmowała będzie pretendenta do spadku – Górnik Łęczna. Nie wiemy do końca jak prezentuje się po przerwie zimowej drużyna sympatycznego “Franza”, ponieważ tydzień temu spotkanie “Górników” zostało przełożone. Sparingi, coś mogą podpowiedzieć, ale formę i tak zweryfikują ligowe boiska. Więcej można powiedzieć jednak o drużynie z Podlasia. Jagiellonia miała walczyć o najwyższe cele, ale spotkanie sprzed tygodnia brutalnie pokazało, że to jeszcze nie czas na takie deklaracje. Mimo tego należy wierzyć, że “Cesarz” i spółka poradzi sobie bez większych problemów z Górnikami. Bilans bezpośrednich spotkań jest bezwzględny: 4-0-0 na korzyść “Jagi”. Czyściuteńka jedyneczka wejdzie jak przysłowiowy nóż w masło.

Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna Typ: 1 Kurs: 1,60

#2 W drodze po mistrzostwo

W Gdańsku oficjalnie mówi się, że Lechia gra o mistrzostwo Polski. Patrząc na kadrę gdańszczan widać, że obok Lecha i Legii to główny kandydat do mistrzostwa. Tydzień temu gładko poradzili sobie z Jagiellonią i potwierdzili słowa “gramy o mistrza”. Bez większego wysiłku poradzili sobie z rywalem. W tej kolejce jadą do Niecieczy, która co prawda w tym sezonie radzi sobie powyżej oczekiwań wszystkich kibiców. Jednak skoro “Lechiści” mają być głównym rywalem Legii w walce o tytuł, nie mogą stracić punktów. Bezpieczny typ na to spotkanie to stracone punkty Bruk-Betu.

Bruk-Bet Termalica – Lechia Gdańsk Typ: X2 Kurs: 1,29

3# Nie grali tak źle

Tydzień temu Korona mimo porażki w Krakowie, grała o klasę lepiej od krakowskiej Wisły. Dlaczego mieliby tym razem nie zagrać dobrze? Atutem “Koroniarzy” z pewnością będzie własne boisku. W obecnym sezonie drużyna z Kielc plasuje się na piątej pozycji jeżeli chodzi o spotkania na własnym podwórku. W meczu z Wisłą zabrakło im trochę szczęścia. Sytuacje były, zabrakło jedynie by piłka przekroczyła linię bramki. W tej kolejce podejmować będą beznadziejną Wisłę, ale tą z Płocka. Drużyna z Mazowsza tydzień temu zagrała mierne spotkanie. Spotkanie, które idealnie nadawało się do popołudniowej niedzielnej drzemki. Aby jednak zachować bezpieczeństwo i pewność wygranej kuponu, typujemy, że Korona meczu nie przegra.

Korona Kielce – Wisła Płock Typ: 1X Kurs: 1,36

4# Dwie najczęściej remisujące drużny

Pamiętaj aby dzień święty święcić. Niedziela dzień wypłaty ekstraklasowego obstawiania. Cracovia na własnym boisku zmierzy się z Pogonią, a więc drużyny, które obok Śląska Wrocław najczęściej dzielą się punktami. Wniosek nasuwa się sam. Tym bardziej, że patrząc na ostatnie spotkania tych drużyn rozgrywane przy ul. Kałuży widzimy, że dawno nie było remisu. To OCZYWISTE, że tym razem taki wynik właśnie padnie. By ubezpieczyć się na wypadek niespodzianki polecamy zagrać remis do przerwy lub w całym meczu.

Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin Typ: podwójna szansa 0-0 Kurs: 1,68

Podsumowując #TypujEsie po połączeniu naszych czterech propozycji uzyskujemy kurs 4,71. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ekstraklasa, logistyka, studia, gotowanie. @watch_esa

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Rozgrywki