Obserwuj nas

Rozgrywki

Trzy szybkie na 24. kolejkę #TypujESIE

Kilka spotkań rundy wiosennej już za nami. Zatem dla osoby, która śledzi na bieżąco spotkania LOTTO Ekstraklasy nie powinno być większego problemu z wytypowaniem kilku spotkań. My przedstawimy wam trzy szybkie propozycje na zbliżający się weekend. Czy #TypujESIE wkroczy na ścieżkę wygranej?

#1 Korona u siebie gra przyzwoicie

W starciu otwierającym 24. kolejkę ligową zmierzą się dwie drużyny, które przed sezonem były przymierzane do opuszczenia szeregów polskiej elity piłkarskiej. Korona Kielce podejmować będzie ogórki ze śmietaną mizerny Górnik Łęczna. Korona w ostatnich kilu spotkaniach pokazała się z dobrej strony. Starała się być drużyną dominującą i mimo dosyć wysokiej porażki przed tygodniem, można stwierdzić, że gdyby nie przeszkodziło im boisko wynik byłby zupełnie inny. Korona Kielce posiada w swoim szeregu zawodników technicznych (Kiełb, Palanca), którzy potrafią i lubią potańczyć z przeciwnikiem. Z kolei podopieczni Franciszka Smudy grają bardzo słabo. Drużyna z Lubelszczyzny wygrała ostatnio z gliwickim Piastem, ale chyba już cała piłkarska Polska wie, piłkarze Piasta czekali na porażkę z kimś nisko notowanym, by jak najszybciej pozbyć się nielubianego trenera. Gra łęcznian nie jest obiecująca i nie ma żadnych przesłanek by w tym spotkaniu postawić na nich jakieś pieniądze. Proponujemy zatem zagrać spokojną “jedyneczkę” i cieszyć się ze zwycięstwa gospodarzy.

Korona Kielce – Górnik Łęczna Typ: 1 Kurs : 1,85

#2 Przecież Ruch nie wygra trzy razy z rzędu…

Bruk-Bet Termalica vs Ruch Chorzów. Starcie niespodzianki z rozczarowaniem… jesieni. Jednak jeżeli chodzi o spotkania wiosenne – Ruch prezentuje się przynajmniej średnio. Na dzień dobry dostali w trąbę od krakowskiej Cracovii, by tydzień później w znakomitym stylu ograć mistrza Polski. Szacun, nie? Żeby tego było mało przed tygodniem “Niebiescy” również pokonali swojego rywala, lecz był to rywal z dolnej półki, bo jak inaczej nazwać w tym sezonie Śląsk Wrocław?

Z drugiej strony pełna charyzmy drużyna Czesława Michniewicza, która w ostatnich trzech kolejkach dwa razy zremisowała i także raz dostała w czapę. Ludzki rozum mówi, że w lepszej formie jest Ruch, ale pamiętajmy, że to jest LOTTO Ekstraklasa, której obstawianie nie zawsze idzie w parze z logiką. Ruch Chorzów nie wygra trzeciego spotkania z rzędu i tego będziemy się trzymać.

Bruk Bet Termalica – Ruch Chorzów Typ: 1X Kurs: 1,27

3# HIT kolejki

No bo jak inaczej powiedzieć o spotkaniu dwóch drużyn, które są obecnie w najlepszej formie? Lech “3:0” Poznań zmierzy się z liderem. Liderem, który jednak niestety odrobinę kuleje podczas spotkań wyjazdowych. Jednak skoro to ma być hit to Lechia powinna jakąś bramkę strzelić, prawda? Biorąc pod uwagę formę wyjazdową, Lechia także jakiegoś gola straci. Dodatkowym smaczkiem może być fakt, że odkąd Lechia wróciła na najwyższy szczebel ligowy nie ugrała w Poznaniu żadnego sztychu. Tym bardziej będzie im zależało dzisiaj na przełamaniu, które najprawdopodobniej zakończy się ligową strzelaniną.

Bramek w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk Typ: over 2,5 bramki Kurs: 1,88

[vc_single_image image=”15684″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”]

Korona Kielce – Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs : 1,85

Bruk Bet Termalica – Ruch Chorzów
Typ: 1X
Kurs: 1,27

Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1,88

Po połączeniu przedstawionych przez nas propozycji, uzyskujemy kurs ogólny 4,42. Zapraszamy zatem do wspólnej zabawy i wrzucania swoich propozycji na Twitterze pod #TypujESIE!

Ekstraklasa, logistyka, studia, gotowanie. @watch_esa

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Rozgrywki