Obserwuj nas

Polska piłka to twoja pasja? Dołącz do nas!

By zacząć pisać wystarczy się zalogować na naszą stronę i po prostu napisać pierwszy tekst!

  1. Logujesz się na naszą stronę [kliknij na przycisk ZALOGUJ SIĘ]
  2. Klikasz na wpis i piszesz swój pierwszy tekst
  3. Gdy już skończysz zmieniasz Stan tekstu na „Do przeglądu”
  4. To wszystko!
  5. Nie martw się o korektę i zdjęcia – my to załatwimy
  6. My też publikujemy twój tekst i promujemy go w sieci!
  7. Jeśli masz jakiś problem lub pytanie to śmiało pisz do nas na Fb lub TT.
POZOSTAŁE INFORMACJE

Na WATCH ESA piszą kibice polskiej piłki. To fantastyczne miejsce do realizowania swojej pasji. Jeśli chcesz napisać swój pierwszy tekst wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu (możesz także zalogować się za pomocą konta Facebook lub Twitter) i już będziesz miał dostęp do panelu, w którym możesz zamieścić swój szkic. Nasz serwis to znakomite miejsce na start. Zastanawiasz się jak zostać dziennikarzem sportowym? Zacznij pisać dla Watch Ekstraklasy. Szukamy nie tylko osób piszących, chcemy rozwijać serwis, dlatego też każda osoba chętna znajdzie coś dla siebie. Jesteś zaangażowany, cechuje Cię brak słomianego zapału, chcesz tworzyć ten wyjątkowy projekt z nami? Czekamy na Twoje zgłoszenie i głowę pełną pomysłów!

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka powtarzających się pytań.

Czy muszę być dziennikarzem sportowym by pisać dla serwisu WATCH ESA?

Nie. Każdy kibic polskiej piłki może tutaj pisać. Chcemy aby każdy miał prawo wypowiedzi. WATCH ESA to znakomite miejsce by sprawdzić się w roli dziennikarza sportowego.

Czy muszę pisać cyklicznie?

Teksty możesz pisać kiedy chcesz, nie ma obowiązku czasowego. Jeśli jednak chciałbyś pisać cyklicznie to jeszcze lepiej! 🙂

Czy muszę mieć zdjęcia do tekstu?

Nie. Zdjęcia do tekstu wstawiamy sami, jednak jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Czy tekst po napisaniu jest od razu widoczny na stronie?

Nie. Tekst po kliknięciu przycisku „Zapisz” jest widoczny tylko dla redakcji serwisu, która zajmuje się dalszym przygotowaniem do publikacji. Twój szkic jest sprawdzamy pod względem treści, gdyż nie chcemy by był kopią jakiegoś tekstu w internecie. Tekst nie może obrażać osób, klubów lub innych podmiotów. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji, ale w takim wypadku zawsze kontaktujemy się z autorem i wyjaśniamy przyczyny danej sytuacji.

O czym mogę pisać?

Teksty muszą być powiązane z polską piłką. Mogą dotyczyć reprezentacji, a także niższych lig.

Czy mogę pisać relacje z meczów?

Oczywiście! Zależy nam na zapowiedziach meczowych, jak i relacjach. Zapowiedzi meczowe muszą do nas trafić najpóźniej 12 godzin przed wydarzeniem, a relacje meczowe najpóźniej 2 godziny po wydarzeniu. Reporterzy, którzy na stałe z nami współpracują mogą liczyć na akredytacje prasowe na wiele wydarzeń sportowych.

Jak zostać Waszym fotografem?

Wystarczy, że zgłosisz się do nas na maila kontakt[at]watch-esa.pl lub też zagadasz do nas na Twitterze @watch_esa. Dogadamy z Tobą wszystkie szczegóły i pomożemy w zdobyciu akredytacji na mecz.

Czy za publikacje wypłacane jest wynagrodzenie?

Niestety na obecnym etapie nie jesteśmy w stanie zagwarantować wynagrodzenia. Serwis działa na zasadzie non-profit. Serwis jest znakomitym miejscem gdzie można zdobyć pierwsze szlify jako dziennikarz sportowy. Doświadczenie tu zdobyte na pewno da Ci szansę znaleźć pracę w wymarzonym zawodzie.

Kogo szukacie?

Oprócz osób chcących pisać felietony o piłce, szukamy specjalistów ds. marketingu, osoby znające się na pozycjonowaniu, informatyków, grafików, osoby do zarządzania treścią na portalach społecznościowych, specjalistów ds. sprzedaży powierzchni reklamowych i pozyskiwania partnerów biznesowych. Szukamy osób z chęcią do pracy i pasją jaką jest piłka nożna.

 

Czy istnieje regulamin serwisu?

Tak. Zamieszczony jest w stopce strony. Można też pobrać go stąd.

Redakcja WATCH ESA