Obserwuj nas

Nasz zespół

Paweł Nowak

Właściciel całego zamieszania. Kiedyś z kolegami utworzył portal. Dziś oddał go pod władanie młodych – gniewnych.

Patryk Kapa

Kibic z miasta Łodzi. W WE od 2016r. – szef całego zamieszania. Łączy go trudna miłość do piłki. Potrafił przez 2 lata codziennie kupować „Przegląd Sportowy”. Wszystkie egzemplarze trzyma do tej pory. Niekiedy z własnej woli odpuszcza oglądanie ważnych meczów – bo tak. Ostatnio wpadł na pomysł, żeby nauczyć się włoskiego.

Zuzanna Mikołajczak

Z wykształcenia polonistka, z pasji strażak-ratownik. Od trzech lat opieka medyczna klubu Błękitni Wronki. Zakochana w piłce nożnej odkąd w wieku 6 lat Tata zabrał ją na mecz Amiki. Stara się utrzymać w językowych ryzach teksty redaktorów WE.

Miłosz Cebo

Woli opisywać newsy, akcje czy opinie kibiców na dany temat niż robić relacje meczowe, ale na to się nie zamyka. Lubi pisać na temat Lecha Poznań, ponieważ najbardziej się nim interesuje, ale inne kluby też śledzi i w wolnych chwilach przegląda ich media społecznościowe, żeby wyłapać nowe rzeczy albo poczytać opinie kibiców i ich nastroje, co do “ruchów” klubu

Kuba Lewandowski

Od zawsze związany z Wisłą Kraków. Z piłką 24/7. Baczny obserwator zarówno Ekstraklasy jak i Bundesligi. W przyszłości chciałby zostać dziennikarzem. Kolejka bez obejrzenia 8 meczów – kolejką straconą. W WE od 2020 roku.

Paweł Grzywacz

W naszej lidze najbardziej lubi nieprzewidywalność. Naturalna gaduła rodem z podcastów i człowiek, który wkuwa na pamięć skarby kibica.

Natan Hejmowski

Do redakcji dołączył w listopadzie 2020 roku, głównym tematem jego tekstów jest Arka Gdynia, ponieważ pochodzi z Gdyni i od zawsze kibicuje tej drużynie, siłą rzeczy mocno śledzi Fortuna 1 Ligę i to, jak radzi sobie Arka.

Katarzyna Podgańska

Od dziecka jest rysownikiem i specjalizuje się w projektowaniu postaci oraz portretach realistycznych. Odpowiedzialna za grafikę w mediach społecznościowych.

Mateusz Adamczyk

Miłośnik wielu dyscyplin sportowych. W jego sercu jest miejsce także na polski futbol.

Rafał Stolarz

Kibic Wisły Kraków i Werderu Brema. Już 9 sezon z polską piłką. Były chwile złe i te gorsze. Może i Ekstraklasa by sobie bez niego poradziła, jednak on bez niej żyć nie może

Radosław Wnęk

Pasjonat polskiej kopanej. Fan Lecha Poznań, który w ostatnim czasie coraz częściej myśli o zmianie swojej piłkarskiej sympatii.

Krzysztof Dąbrowski

Skromny chłopak z warszawskiego Bródna. Dużo gada i pisze głupoty. W szczególności o piłce, w sumie tylko o piłce. Na Watch Ekstraklasa – głównie o Legii Warszawa. Czasami zrobi wyjątek. Ekstraklasa to styl życia. Premier League to obsesja. Na Bródnie jest cudnie.

Dawid Kozieł

Watch-esa, redakcja, która zaufała 16-letniemu miłośnikowi futbolu. Miejsce, w którym może wyrazić swoją opinię w felietonach o reprezentacji lub skomentować bieżące wydarzenia w polskiej piłce.

Oskar Bąk

Od zawsze mierzy się z wygórowaną ambicją, by o piłce pisać dobrze. Z takim ciężarem i taką myślą będzie się starał pisać. Najbardziej interesują go najbliższe geograficznie tematy, czyli te związane z Lechią Gdańsk. Interesuje się również historią piłki nożnej, jak i szeroko pojętą kulturą.

Advertisement

Musisz zobaczyć