Obserwuj nas

O nas – czyli o co chodzi z WATCH EKSTRAKLASĄ

WATCH EKSTRAKLASA na rynku mediów sportowych jest od marca 2016 roku. To oddolna, niezależna inicjatywa zrodzona z poczucia potrzeby wypowiedzi, przelania zalegających w głowie myśli i pomysłów. WATCH EKSTRAKLASA to miejsce gdzie każdy może wyrazić opinię na temat polskiej piłki.

Nie mamy planów zawojowania świata ani udowadniania nikomu niczego, po prostu chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy mający coś ciekawego do powiedzenia na temat polskiej piłki nożnej będzie mógł się zrealizować.

Nie oczekujemy tekstów na poziomie zawodowego dziennikarza, sami jesteśmy w tej kwestii amatorami. Jedyne czego chcemy to niebanalność i brak sztampy… Nie boimy się kontrowersyjności, boimy się nudy.

WATCH EKSTRAKLASA może być dla Ciebie wspaniałym miejscem do wyrażania swojej opinii, a także znakomitym startem w karierze dziennikarza sportowego. Zadajesz sobie pytanie jak zostać dziennikarzem sportowym? Na WATCH EKSTRAKLASA to banalnie proste! Logujesz się i piszesz swój pierwszy tekst.

WATCH EKSTRAKLASA jesteśmy otwarci na Ciebie!

Jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, doradzić lub po prostu tworzyć z nami WATCH EKSTRAKLASĘ wyślij do nas maila na adres kontakt @ watch-esa.pl lub zagadaj do nas na Twitterze.

Odwiedź zakładkę DOŁĄCZ DO NAS by dowiedzieć się więcej.

 

Watch Ekstraklasa

Serwis Internetowy

Siedziba: os. Bolesława Chrobrego 41K
60-681 Poznań

Telefon: 600 550 344