Obserwuj nas

Kluby

Dla każdego coś dobrego czyli moje życzenia świąteczne…

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nigdy nie ukrywałem, jakiej drużynie kibicuje. Nigdy nie zaprzeczę temu jaki klub jest mi najbliższy. Jeśli mnie o to pytasz, to odpowiem że najważniejsza jest dla mnie Legia i długo , długo nic poza nią.

Umiem się jednak wznieść ponadto i założyć kibicom każdego klubu życzenia świąteczne, życzenia szczere i czasem niełatwe, ale pełne pozytywnej energii.

Górnik Zabrze – w przypadku Górnika pewnie większość kibiców życzyła by sobie utrzymania za wszelką cenę. Moje życzenia skoncentruję na czymś innym. Górnikowi życzę wykorzystania potencjału, tego że są w klubie oddani mu kibice i nowy stadion. Nawet jeśli dziś to nie da utrzymania to pozwoli  odbudować się w przyszłości.

Śląsk  Wrocław – podobnie jak w przypadku Górnika, kibicowskie umysły wypełnia myśl o utrzymaniu.  Śląskowi życzę go jak najszczerzej. Przede wszystkim życzę jednak uporządkowania spraw w klubie i pełnego stadionu, bo jego widok w transmisjach wręcz boli

Górnik Łęczna – kiedy patrzymy na to jak wygląda gra Górnika i jak szybko obsuwa się w dół tabeli wypada życzyć powrotu do formy Bonina, a wtedy sklonowania go i wypełnienia całego zespołu facetami o jego możliwościach . Ponadto życzę by nowy prezes Bogdanki był minimum tak samo hojny jak poprzedni.

Korona Kielce – żeby klub wreszcie przestał być na ciągłej łasce miasta, bo do wyborów daleko i presja na kolejne datki z miejskiej kasy będzie mniejsza. Poza tym samych odkryć na miarę Cabrery.

Podbeskidzie Bielsko – Biała – żeby drużyna była błyskotliwa jak trener Podoliński

Wisła Kraków – spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju…poza tym wykorzystania potencjału klubu oraz piłkarzy

Termalika Bruk – Bet Nieciecza – niech wasza piękna przygoda, wasz sen trwa jak najdłużej

Lechia Gdańsk – stabilizacji, żeby skład przestał być jak obrotowe drzwi, choć 2 rund w podobnym składzie. I wykonania kroku na przód, na jaki Gdańsk zasługuje

Jagiellonia Białystok – wychowywania kolejnych młodych zawodników, na których z pożądaniem będą patrzyli inni w kraju, a oni będą godnie zastępować odchodzących z klubu piłkarzy

Ruch Chorzów – finansowego ładu, bo o poziom sportowy jestem spokojny. Dalszego odważnego stawiania na młodych chłopaków.

Lech Poznań – to wbrew pozorom będą dobre życzenia…Więcej pokory i zbudowania tożsamości na czymś innym niż nienawiść do Legii. Poza tym pucharów  w przyszłym sezonie.

Zagłębie Lubin – tu mam kłopot. Zagłębie ma chyba to o czym marzy…Pierwsza 8…Dobra gra…Oby tak dalej.

Pogoń Szczecin – trzymania poziomu sportowego, nowego stadionu, kolejnych chłopaków na miarę Zwolińskiego

Cracovia Kraków – niech leki prof. Filipiaka działają jak najdłużej i sztab ma spokój i robi swoje. Wreszcie Cracovia, na jaka czekali kibice. Lubię Was oglądać i dlatego życzę żebyście dalej grali jak gracie

Piast Gliwice – żeby z Waszego wielkiego sukcesu zostało coś na kolejne sezony. Niech dzisiejszy sukces nie będzie tylko historią a początkiem.

Legia Warszawa – Legii można życzyć tylko mistrzostwa, bo nic poza nim nie jest ważne. Oby mistrzostwo bylo zdobyte w wielkim stylu. Ale też pokory, pokory i jeszcze raz pokory.

A Wam drodzy czytelnicy spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. A w kolejnych tygodniach pięknych meczów i wielkich emocji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”4521″ custompost_name=”Łukasz Kawiak” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kibic Legii Warszawa oraz Realu Madryt. Przeciwnik wszelkich ekstremistów, wróg agresji w życiu publicznym. Prywatnie ojciec dzieciom i mąż żonie. Wielbiciel gitarowej muzyki i kolei.

2 komentarze

2 Comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Kluby