Obserwuj nas

Rozgrywki

Ależ to WLAZŁO! Niesamowita bramka Wlazło, Piotra Wlazło!

Po niemrawym początku sobotniej przygody z Lotto Ekstraklasą ta rozkręciła się na dobre. W dwóch dotychczasowych meczach padło aż 10 bramek, warto dodać, że wszystkie strzelili Polacy! Wisienką na torcie była bramka Wlazło, Piotra Wlazło.

Pierwsza połowa meczu Górnika Łęczna z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza jeszcze nie zapowiadała takiego obrotu spraw. Dopiero w drugiej mogliśmy rozpocząć ucztę na dobre! 3 bramki w drugiej odsłonie meczu sprezentował nam Górnik Łęczna…

https://twitter.com/LobozMarcin/status/807623061088313344

…Bruk-Bet Termalica starała się, ale niezbyt jej szło…

https://twitter.com/LobozMarcin/status/807618762006368257

(strzelał oczywiście Guba, a nie Gergel)

…ale to, co zobaczyliśmy w meczu Wisły Płock z Ruchem Chorzów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Do przerwy obejrzeliśmy już 4 bramki!

https://twitter.com/LobozMarcin/status/807644166805065728

Strzelali na przemian, najpierw Piotr Wlazło, wyrównał Jarosław Niezgoda. Na prowadzenie Wisłę ponownie wyprowadził Arkadiusz Reca, ale przed samą przerwą do remisu doprowadził Patryk Lipski.

Po takiej pierwszej połowie trudno było nas zaskoczyć w drugiej odsłonie, jednak…

Już 3 minuty po wznowieniu gry swoje drugie trafienie dołożył Patryk Lipski i zrobiło się 2:3.

Kilkanaście minut później do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Piotr Wlazło – to również było jego drugie trafienie w tym spotkaniu, ale to co zrobił później…

https://twitter.com/nopawel/status/807655334882017280

GOLAZZO! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Takich goli nie ogląda się zbyt często. Bramka Wlazło utwierdza nas tylko w przekonaniu, że naszej Ekstraklasy nie da się ot tak zrozumieć… 😉

Wisła Płock nie wygrała meczu w Ekstraklasie od 17 października(!). W ostatniej kolejce jednak odniosła bardzo cenny remis na Łazienkowskiej, gdzie odrobiła dwubramkową stratę. Dzisiejsza wygrana po strzelaninie na pewno doda Nafciarzom otuchy, ale przede wszystkim pozwoli na optymistyczne zapatrywanie się na przyszłość. Bardzo cenne 3 punkty, a te są płocczanom potrzebne jak tlen.

Bardzo ciekawa i emocjonująca sobota na boiskach Ekstraklasy, a przed nami jeszcze #DerbyKrakowa! Mamy nadzieję na równie ciekawy pojedynek na stadionie przy ulicy Reymonta! Początek Świętej Wojny o panowanie w grodzie Kraka już o 20:30! Poprzednie dwie potyczki wygrywała Cracovia? Jak będzie teraz? Liczymy na wiele emocji i jeszcze więcej bramek! Apetyty naprawdę nam urosły!

 

Polska piłka oczami kibiców. Chcesz dołączyć? DM do @nopawel

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki