Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 19. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 19. kolejki.

Jeszcze tylko dwie kolejki. To prawie jak rozchodniaczek i wstępny rozchodniaczek, a potem będzie już można zapaść w długi zimowy Ekstraklasowy sen i obudzić się gdzieś w środku serialu „Transfery i Sparingi”. Aby jednak zachować chronologię zdarzeń trzeba nam jeszcze trochę… cierpliwości.

Nic tak bowiem nie sprawdza się w naszej Lotto Ekstraklasie, jak cierpliwość.

***

W piątek spotkania im. „lepszego remisu”. Znacie te banały typu: „Jak nie można meczu wygrać, to…”. No więc ekipy z Płocka, Krakowa, Białegostoku i Lubina właśnie dokładnie taki numer swoim kibicom zrobiły ostatnio. Z tego też powodu nie spodziewamy się na starcie tej kolejki wielkiego grania, choć najwięcej do stracenia ma Jagiellonia.

***

Co do soboty mamy mieszane uczucia. Głównie dlatego, że żadna z sześciu ekip, które w ten dzień zagrają, ostatnio nie przekonuje. Cracovia co prawda ograła łatwo Arkę, ale na razie był to bardziej odchył od normy, a i zawartości piłki w tym meczu sporo nie było. Kto wie, może na wiosnę Pasy dorzucą i ten element do swoich występów.

W Zabrzu może być trochę grania. Górnik dostał w czapkę od Miedzi i wylądował na czerwonym polu, więc nie będzie mógł sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Drużyna Smółki też raczej ostatniego weekendu nie zapisze w notatniczku jako udany, więc może wyjdzie z tego coś sensownego.

Na koniec Legia zagra z Piastem. Już teraz modlimy się, aby nie była to kolejna próba reklamy ligi. A wszystko na to wskazuje, po tym, co obie ekipy pokazały podczas 18. kolejki. Piast był bezbarwny w Lubinie, mimo że Zagłębie całkowicie oddało im inicjatywę. Legia zaś była bezbarwna, nawet w porównaniu do Piasta.

***

W niedzielę — co zaczyna być już tradycją — zapraszamy na rodzinne spacery, wypady do kin, teatrów i restauracji. Dobrego grania nie uświadczycie, chyba że w ligach zagranicznych. Śląsk bowiem i Sosnowiec są beznadziejne, Korona przekłada efektywność nad efektowność, a Lech… Tam już wszyscy nerwowo patrzą w kalendarze, kiedy zaczną się wielkie zimowe porządki.

***

Na koniec do Legnicy przyjedzie lider i coś nam mówi, że po tym meczu napiszemy „liga będzie ciekawsza”.

Bądźcie dzielni!

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy