Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 21. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 21. kolejki.

Wracamy! Znaczy, do typowania wracamy, bo nasi bohaterowie pewnie wracają do znanych schematów typu: konterka, laga do przodu i oczywiście nasze ulubione — grać, jak przeciwnik pozwala. Nawet nie będziemy udawać, że nam się to nie podoba. Lubimy ta naszą ligową rąbanke, a kto nie z nami ten… (tu wstaw dowolne zdjęcie nosacza).

I to w zasadzie tyle. Reszta wyjdzie w praniu. Tylko pamiętajcie, przygotowania były ciężkie, więc na starcie będzie raczej topornie!

Zestaw par 21. kolejki

Piątek

Na początek dwa pojedynki, które idealnie wprowadzą nas w nastrój. Oto dwie drużyny z aspiracjami do walki o medale zagrają odpowiednio z Miedzią i Zagłębiem. Ponieważ teoretycznie są murowanymi faworytami, trzeba nam Wam przypomnieć, że Jaga na widok drużyn z Dolnego Śląska dostaje wysypki, biegunki i jest dziwnie nerwowa, a Lech w tym sezonie z Zagłębiem już zdążył przegrać.

Czy ma to jakieś przełożenie na jutrzejsze mecze? Pewnie nie, ale jeśli sytuacja się powtórzy, to będziemy mogli napisać: A NIE MÓWILIŚMY?!

Sobota

W Sobotę same rarytasy. Do Wrocławia przyjeżdża Sosnowiec i to jest jeden z tych meczów, o których później piszemy: Ale by podeszło takie #ŚLĄZSO. Choć mecz cholernie przecież dla obu ekip ważny.

Następnie Wiceprezes Probierz poprowadzi swoją drużynę do walki z Piastem. Ponieważ życie nauczyło nas, że Michał Probierz raczej jest człowiekiem powtarzalnym — w dobrym tego słowa znaczeniu — to możemy spodziewać się raczej średniego meczu. Im bardziej będzie średni, tym większe szanse będzie miała Cracovia. Działało świetnie już od jakiegoś czasu, więc po co zmieniać?

Na deser spotkanie Lechii z Pogonią. Uwaga wielu ludzi będzie zwrócona właśnie na Gdańsk, gdyż kilka drużyn będzie szukało odpowiedzi na pytanie, czy drużynę Stokowca uda się złapać jeszcze w zasadniczej fazie sezonu. Pogoń zaś pewnie poczeka na to, co do zaproponowania będą mieli gospodarze, więc może się z tego zrobić partia szachów.

Niedziela

W niedziele może się trochę dziać. Szczególnie w pierwszym meczu Arki z Koroną. Tak, wiemy, że samo zestawienie drużyn na kolana nie powala, ale 6 punktów różnicy między tymi zespołami zrobi swoje. Korona za wszelką cenę będzie bronić górnej połówki. Arka za wszelką cenę będzie chciała się tam dostać.

W drugim meczu do Płocka przyjedzie Legia i tutaj nie spodziewamy się niespodzianek. O ile niespodzianek można się oczywiście spodziewać 🙂 Wisła jest jednak w trudnym położeniu i nie może sobie pozwolić na ekstrawagancje. Autobus i może coś wpadnie z kontry, tak to widzimy.

Poniedziałek

Na koniec mecz Górnika z Wisłą Kraków. Wbrew pozorom dla sytuacji Wisły jest to piekielnie ważne spotkanie. Jeśli zagrają efektownie i z polotem, mogą podtrzymać entuzjazm ostatnich dni związany z akcją ratowania klubu. Jeśli zaś na boisku będzie bryndza, może to być spory kłopot. Sporym kłopotem będzie też Górnik. Oni są na czerwonym polu, a cos nam podpowiada, że nie bardzo chcą tam być.

Ot, zwykła kolejka najlepszej ligi świata 🙂

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.

 


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Najlepszy typer w lidze #SztukaFryzjera | 21. kolejka – wyniki

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy