Obserwuj nas

Jagiellonia Białystok

Panie Michale proponuję lód zamiast Whisky

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Probierz, Probierz… Pierwsze skojarzenie? Whisky! To chyba dzisiaj będzie musiał wypić jej wiadro. Lekka retrospekcja na początek z wczorajszego meczu, a właściwie z sytuacji po nim. Kibice besztają swoich piłkarzy za przegranie 0-3 z Podbeskidziem. Coach MP zaczyna ich bronić…

I tu przechodzimy do meritum – w jaki sposób. Bluzgając, wyrywając reklamę, ruszając z pięściami na fanów własnej drużyny. Być może niektórym się to podoba, mnie natomiast – całkowicie nie. Osoba trenera w klubie, może ze względu na mój były zawód, powinna być też nauczycielem, pokazywać odpowiednie drogi życiowe, a takie zachowanie kompletnie nie idzie z tym w parze. Ba – wręcz bardziej pasuje do chuliganów spod monopolowego.

Następną sprawą są straty wizerunkowe, nie jestem pewien czy ktoś będzie chciał stawiać reklamy na stadionie Jagiellonii, bo jeszcze przyjdzie taki Buszmen i je zniszczy.

Kolejna rzecz – czy przypadkiem nie zaogniło to sytuacji na stadionie? Nie lepiej było zgarnąć graczy z boiska i zorganizować spotkanie z fanami parę dni później?

Po dzisiejszych wydarzeniach, patrząc z perspektywy czasu, zupełnie mnie przestaje dziwić zostawienie chlewa w szatni stadionu Legii. Ot – ryba psuje się od głowy.

Lodu Panie Probierz… bez whisky.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”5289″ custompost_name=”Patryk Zakrzewski” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center” el_file1=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

3 komentarze

3 Comments

    Leave a Reply

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Advertisement

    Musisz zobaczyć

    Zobacz więcej Jagiellonia Białystok