Obserwuj nas

Rozgrywki

#GalaEkstraklasy, czyli kabaret na koniec sezonu.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Drodzy moi, kochani kibice polskiej bundesligi. Mimo to, że piłkarze wybrali, jak wybrali i laureatom nie chce umniejszać, to zastanawiam się nad jednym – kto do jasnej liczył te głosy?! Bo system SMS-owy za 4,22+VAT to na pewno nie był.

Jednak u źródła wiem jedno, profesjonalizmu w tym mało. Nie tyle, kto został wybrany – prawidłowo czy nie, kto jak policzył – prawidłowo czy nie. Mogę podzielić się za to z Wami małym pewnym newsem, który Was zdziwi albo i nie – na Plus Meczu na fanpejdżu Canal+ na „fejsie” głosy są liczone ręcznie.

NA 100% TAK! Kartka papieru dla Pana, który ma dyżur, siedzi przed ekranem komputera i stawia kreseczki przy nazwisku. I jak myślicie, ile razy ktoś tam jednej kreski nie zauważył, pominął ze trzy komentarze, które się zwinęły, a na deadline przed końcem meczu trzeba podać ten Plus Meczu wybrany przez kibiców? Mało to ważne ile razy doszło tam w liczeniu do pomyłki. Jednak… Patrząc w te kilkadziesiąt cali w poniedziałkowy wieczór i myśląc o tym liczeniu głosów przez ekipy z Ekstraklasy i Canal+Sport mam wrażenie, że nie tylko w Warszawie i Gliwicach był niezły bal po otrzymaniu medali.

https://twitter.com/BoniekZibi/status/732332225551814656

I nie tylko o Legię tutaj chodzi. Oczywiście, Legia wygrała, dostała swój puchar, medale. Legii nienawidzą wszyscy. Whatever! Najbardziej śmieszne w tym momencie jest jedno. Z 6 (sześciu!) kategorii tylko w trzech(!) nominuje się zawodników KGHM Zagłębie Lubin. Serio nic nie wygrali??? Kiedy Prezes Ekstraklasy Dariusz Marzec za każdym razem w mediach promuje młodych zawodników i akademie piłkarskie! Coś tutaj jest nie teges!

 

PS

Dobrze, że Bartek Ignacik był za kotarą. Fajnie robi Turbokozaka i tyle. Do kabaretów się nie nadaje, ponieważ poziom zażenowania w pewnym momencie było widać, słychać i czuć na całej sali. Nawet przed TV, a może w szczególności.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/3″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”6946″ custompost_name=”Adam” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center” el_file1=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki