Obserwuj nas

Legia Warszawa

Typy bukmacherskie na Superpuchar Polski – Legia

Obie drużyny nie zagrają w swoich optymalnych składach. Z urlopu po #Euro2016 nie wrócili jeszcze: M.Pazdan, N.Nikolic, O.Duda i T.Jodłowiec (L), Linetty i Kadar (LP). Kontuzjowany jest nadal Hamalainen (L) i Jevtic (LP).

Według Legionisci.com zawodnicy mający największe szanse na grę w pierwszej 11 podczas Superpucharu Polski to: Malarz, Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek – Makowski, Masłowski – Aleksandrow, Guilherme, Kucharczyk – Prijović.

Przewidywany skład Lecha Poznań: Burić – Kędziora, Arajuuri, Nielsen, Wilusz – Makuszewski, Trałka?, Majewski, Gajos, Pawłowski – Bille Nielsen

Rozgrywanie Superpucharu Polski w terminie lipcowym – kiedy Euro  jeszcze trwa – jest dla mnie porażką. Poza tym wkrada się lekka frustracja spowodowana brakiem jakościowych transferów. Kibice Legii zdają sobie sprawę z prawdopodobnego odejścia Dudy, Pazdana i Nikolica. Czy Mistrzowie Polski zastąpią tych zawodników? Jeśli tak to kiedy? I przede wszystkim kim? Lech dokonał już kilku transferów. Obstawiam, że co najmniej jeden z nich (Radosław Majewski) okaże się strzałem w ,,10”. Przypomnę, że w poprzedniej edycji SP Lech pokonał Legię 3:1. Jak będzie tym razem?

Nie wiem czego spodziewać się po tym meczu. Typowego pikniku? Okres urlopowy wykorzystują jak tylko mogą również wierni kibice Legii. Godzina rozgrywania meczu, z perspektywy osób pracujących do 17 lub 18, również nie zachęca do przyjścia na stadion i wspierania swojej drużyny. Jak zwykle serce podpowiada Legia, rozum wskazuje na przeciwnika. Nie chcę myśleć nawet o przegranej warszawiaków, dlatego liczę na obfite w bramki widowisko.

Jaki wpływ na mecz będzie miała też murawa, która po koncercie Bocellego i spotkaniu Świadków Jehowy wygląda naprawdę źle?

[vc_single_image image=”9404″ img_size=”full” alignment=”center”]

Przeczucie podpowiada mi, ze w meczu padnie powyżej 2.5 gola – kurs 2.25

 

[vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/2″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”9395″ custompost_name=”Aleksandra Kalinowska” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][/vc_row]

 

 

foto: Monika Wantoła

Polska piłka oczami kibiców. Chcesz dołączyć? DM do @nopawel

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Legia Warszawa