Obserwuj nas

Rozgrywki

Wyjaśnienie publikacji w Facebook

Redakcja portalu watch-ekstraklasa.com pragnie jednoznacznie wyjaśnić sytuację związaną z publikacją posta w portalu Facebook. Post zawierał (został zdjęty z timeline) pozornie żartobliwy obrazek „mem” odnoszący się do losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów i uczestnictwa w niej klubu Legia Warszawa.

Redakcja nie miała na celu naruszania dobrego imienia klubu ani obrażania kogokolwiek, w tym pracowników klubu czy kibiców.

Wpis ukazał się jedynie w jednym kanale społecznościowym redakcji, który – jak sami się przyznajemy – trochę zaniedbaliśmy. Niestety owy wpis nie przeszedł przez weryfikację i bez wiedzy ścisłej Redakcji portalu ukazał się w serwisie Facebook. Wpis został opublikowany przez jednego z moderatorów fanpage. Autor został surowo potępiony, a wobec niego zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Pragniemy przeprosić wszystkich, których wpis ten uraził. Jednocześnie nadmieniamy, że sam „mem” nie jest naszego autorstwa, został znaleziony w Internecie.

Celem naszego portalu jest łączyć kibiców z całej Polski, a nie dzielić. Czasami pozwalamy sobie na drobne uszczypliwości w stronę kibiców różnych klubów, ale wszystko w ryzach dobrego żartu. Ten „żart” stanowczo potępiamy i uważamy, że nie ma dla tego typu sytuacji u nas miejsca.

Nie ma usprawiedliwienia na zachowanie jednego z naszych kolegów. To co zrobił zasługuje na najwyższą wzgardę. Abstrahując od barw klubowych, naszych sympatii i kibicowskiego serca, żaden klub nie zasługuje na tak wysublimowane „żarty”, a także powielanie ich przez szersze media.

Jedyne co możemy teraz zrobić jest raz jeszcze szczerze przeprosić.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby podobna sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Sytuacja ta – oczywiście wolelibyśmy żeby się nie przytrafiła – dała nam jednak dużo do myślenia pod względem struktur i organizacji portalu. Niezwłocznie podejmiemy działania kadrowe, które skutecznie ograniczą możliwość podobnych błędów.

Mamy serdeczną nadzieję, że ten błąd nie przekreśli naszych dotychczasowych starań, a ocena serwisu nie będzie wystawiana jedynie przez pryzmat tej sytuacji.

Ze swojej strony również obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań żeby odbudować Wasze zaufanie. Wierzymy, że dalszą ciężką pracą uda nam się zmazać niechlubną plamę.

Z wyrazami szacunku,
Redakcja watch-ekstraklasa.com

Polska piłka oczami kibiców. Chcesz dołączyć? DM do @nopawel

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki