WATCHESA Watch Ekstraklasa jak zostać dziennikarzem sportowym? O nas?

Jak widzicie trochę się zmieniliśmy 🙂 Czy na lepsze? Mamy nadzieję, że tak. Oprócz oczywistości jaką jest nowy layout, doszło kilka nowości. Najważniejszą zmianą jest zmiana adresu. Z watch-ekstraklasa.com staliśmy się watch-esa.pl. W tej kwestii wsłuchaliśmy się przede wszystkim w Wasze głosy. Krótsza nazwa jest oczywiście łatwiejsza do zapamiętania. Jesteśmy WATCH ESA 🙂

Profilowane strony klubowe i teksty o danym klubie

Jeśli klikniecie na ikonkę danego klubu, zobaczycie że każda strona jest inna, powiązana z barwami klubowymi. Inne mogą być też treści na nich zamieszczane. Chcemy nawiązać współpracę ze stronami/fanpage-ami danego klubu. Na pasku bocznym tych podstron będziecie mogli dowiedzieć się o tej współpracy, a także o specjalnych eventach organizowanych przez te serwisy. Reklamodawcy mogą też trafić z reklamą do danej grupy docelowej.

kumate.info – krótkie wiadomości z polskiej piłki

Sprawa jest prosta. Nie było Was na Twitterze, nie śledziliście w danym dniu informacji o polskiej piłce. Naszym administratorom nic nie umknie i wszystkie te informacje znajdziecie w panelu Kumate Info. Dział ten będzie systematycznie rozbudowywany. Jedno jest pewne, dzięki tej nowości będziesz na bieżąco.

Statystki EkstraStats

Dzięki współpracy z EkstraStats na bieżąco będziecie mogli korzystać ze statystyk pomeczowych w danej kolejce. Przystępny slider na pewno ułatwi Wam dostęp do najważniejszych danych danego meczu.

Tabela ligowa na stronie głównej

Tabela ligowa dostępna na stronie głównej. Dzięki niej szybko sprawdzicie miejsce w tabeli swojej drużyny. Bardziej rozbudowana tabela znajduje się pod przyciskiem w sekcji ON-LINE.

Najbliższe mecze na stronie głównej

Tylko jedno kliknięcie dzieli Was od sprawdzenia kto z kim gra w najbliższej kolejce. Następne kolejki znajdziesz pod przyciskiem w sekcji ON-LINE.

Piszą dla Nas

Każdy kibic, który napisał dla nas ma swoją podstronę. Dzięki temu możecie szybko znaleźć wszystkie teksty danego autora. Oczywiście jeśli natraficie na tekst danego kibica, pod tytułem tekstu znajdziecie jego imię i nazwisko lub pseudonim, po kliknięciu serwis przeniesie Was na podstronę danego autora. Na dole każdego tekstu jest przycisk “Więcej od autora” – tam także znajdziecie inne teksty wybranego kibica.

Fotografują dla Nas

Tak jak w przypadku “Piszą dla Nas”, także i tu po kliknięciu możecie zapoznać się ze wszystkimi zdjęciami wybranego fotografa.

Zdjęcia

Szybki dostęp do albumów zdjęć z ostatnich meczów naszej Ekstraklasy.

Liczba osób, które przeczytały dany tekst

W każdym tekście pod tytułem znajdziecie liczbę osób, które przeczytały dany tekst.

Komentarze

Jeśli chcesz skomentować dany tekst na WATCH ESA nie musisz się logować. Jesteśmy serwisem kibiców i nie boimy się krytyki.

Menu Główne

W menu głównym znajdziecie najważniejsze kategorie. Ekstraklasa – znajdziecie teksty ogólne o naszej lidze. Piłkarze – znajdziecie tam teksty opisujące danego piłkarza Ekstraklasy. Trenerzy – znajdziecie tam informacje o szkoleniowcach pracujących w Ekstraklasie. Kluby – wszystkie teksty dotyczące konkretnego klubu. Sędziowie – teksty o naszych uzdolnionych arbitrach. Kibice – teksty opisujące nas samych, bez cenzury. Transfery – newsy transferowe prosto od kibiców.

Top menu

Na samej górze strony WATCH ESA znajdziecie informacje o nas, kim jesteśmy, jak dołączyć do nas, a także jest tam dział reklamy. Znajdziecie też tam przycisk logowania się do serwisu.

ZAPRASZAMY NA WATCH ESA!

Jak widzicie zmian jest sporo. Chcemy być bliżej Was, chcemy byście uczestniczyli w dyskusji pod danym tekstem. My możemy zapewnić pomoc i obsługę dla piszących, a także promocję ich tekstów w naszych serwisach społecznościowych. Dziękujemy, że współtworzycie z nami ten portal i zachęcamy do jeszcze większej aktywności! Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pomysły.

SKOMENTUJ WPIS KIBICA

Zostaw swój komentarz
Please enter your name here