Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 13. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 13 kolejki.

Oj będzie się działo. Zaczynamy przystawką, czyli małymi derbami Dolnego Śląska. Co prawda wielkich emocji się nie spodziewamy, ale inne zdanie mogą mieć na ten temat w Legnicy i Wrocławiu. Potem będzie już tylko lepiej. Na Podlasie jedzie Legia, więc będziemy mieć kolejny odcinek sagi „Otwórzcie bramy”. Będziemy mieć też spotkanie mistrza z wicemistrzem Polski zeszłego sezonu, więc na dobre granie nie powinniśmy narzekać. Oby.

W sobotę też kilka smaczków. Najpierw odbędzie się losowanie wyniku w Płocku, bo odgadnąć formę dnia Nafciarzy lub Piastunek to jak trafić szóstkę w Totka. Chwile potem derby Trójmiasta, więc będzie gorąco. Może na boisku również. Na zakończenie dnia Pogoń postara się ugryźć Lecha i patrząc na ostatnią formę obu ekip, wiemy… że nic nie wiemy. Będzie remis albo wygra któraś z drużyn.

W niedziele możecie spokojnie wybrać się na spacer, do kina czy w odwiedziny do „ukochanej” teściowej. Mówiąc delikatnie, nie spodziewamy się wielkiego grania, więc śledzenie wyników na telefonie czy innej telegazecie powinno się sprawdzić doskonale. Chociaż jeśli stanie się inaczej, to odpowiedzialność bierzecie na siebie.

Potem jeszcze tylko Wisła ogoli w poniedziałek beniaminka i wreszcie będzie cały tydzień, aby od ligi odpocząć 🙂

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Najlepszy typer w lidze #SztukaFryzjera | 13. kolejka – wyniki | WATCH EKSTRAKLASA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy