Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 14. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 14. kolejki.

Jeśli mielibyśmy wskazać, który dzień weekendu będzie obfitował w najwięcej piłkarskich emocji, wskazalibyśmy na dziś. Będące na fali wznoszącej Arka i Pogoń mogą zaskoczyć wszystkich naprawdę solidnym spektaklem. Zresztą po meczu Piasta i Wisły też spodziewamy się emocjonujących zawodów.

Sobota i niedziela zaś będą już zdecydowanie słabsze. Żadna z sześciu drużyn, która swój mecz rozegra w sobotę, nie gwarantuje obecnie zbyt efektownej gry. Cracovia pewnie wymęczy jakieś 1:0 z będącą w rozsypce Miedzią, Śląsk będzie przebijał się przez mur, który we własnym polu karnym postawią Nafciarze, a na koniec dnia Legia sprawdzi jakim autobusem do Warszawy przyjechał Górnik.

W niedzielę dramatycznie słabe Zagłębie podejmie nijaka Koronę, a po meczu Lecha spodziewać się nie można w zasadzie niczego. Lechia tez raczej nie wyjdzie z pianą na ustach, więc pewnie szybko strzeli jakąś bramkę i zrobi klasycznego Stokowca 🙁

Może chociaż Jagiellonia w poniedziałek wespół z beniaminkiem z Sosnowca przełamią stereotyp, że poniedziałki i Lotto Ekstraklasa to nie do końca dobrze dobrana para? Może…

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy