Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 14. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

#SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 14. kolejki.

Jeśli mielibyśmy wskazać, który dzień weekendu będzie obfitował w najwięcej piłkarskich emocji, wskazalibyśmy na dziś. Będące na fali wznoszącej Arka i Pogoń mogą zaskoczyć wszystkich naprawdę solidnym spektaklem. Zresztą po meczu Piasta i Wisły też spodziewamy się emocjonujących zawodów.

Sobota i niedziela zaś będą już zdecydowanie słabsze. Żadna z sześciu drużyn, która swój mecz rozegra w sobotę, nie gwarantuje obecnie zbyt efektownej gry. Cracovia pewnie wymęczy jakieś 1:0 z będącą w rozsypce Miedzią, Śląsk będzie przebijał się przez mur, który we własnym polu karnym postawią Nafciarze, a na koniec dnia Legia sprawdzi jakim autobusem do Warszawy przyjechał Górnik.

W niedzielę dramatycznie słabe Zagłębie podejmie nijaka Koronę, a po meczu Lecha spodziewać się nie można w zasadzie niczego. Lechia tez raczej nie wyjdzie z pianą na ustach, więc pewnie szybko strzeli jakąś bramkę i zrobi klasycznego Stokowca 🙁

Może chociaż Jagiellonia w poniedziałek wespół z beniaminkiem z Sosnowca przełamią stereotyp, że poniedziałki i Lotto Ekstraklasa to nie do końca dobrze dobrana para? Może…

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Reklama

Musisz zobaczyć

Więcej z Watch typy