Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 15. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

#SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 15. kolejki.

Ale się tej lidze porobiło, nie ma co. Już samo spoglądanie na zestaw par napawa nas pewnym niepokojem. I nie, nie mamy na myśli, że mecze będą nudne, bo z góry znany jest ich faworyt. One będą nudne nawet wtedy, kiedy faworyt (jeśli w tej lidze o takim zjawisku mówić można) jednak swoje spotkanie przegra. Nic tylko wyjechać w Bieszczady.

W Piątek liczymy na Pogoń. Nie, żeby od razu wygrała, ale żeby nie przestraszyła się Legii. Może jeśli wyjdą na dobrym „mentalu”, chociaż zakończenie tego dnia w Lotto Ekstraklasie będzie można uznać za znośne, bo po meczu Górnika ze Śląskiem spodziewamy się dramatu w dwóch aktach.

Sobotę nasi drodzy czytelnicy zaplanujcie sobie dokładnie. Mycie okien (ponoć ma być w kraju ciepło), zakupy, spacery a na wieczór może jakaś kolacja na mieście i kino, albo teatr. Tak! Sami przyznajcie, że gdyby ze stadionów te garstki ludzi przenieść jednak do teatrów czy innych filharmonii mówilibyśmy o niesłychanym boomie wysokiej kultury. Ale to by były wywiady z głównymi aktorami… Wiemy, trochę nas poniosło 🙂

Niedziela upłynie pod znakiem pytania, jak bardzo Lech zepsuje wieczorny hit kolejki. Bo to, że wcześniej Piast i Arka zrobią swoje, raczej nie ulega wątpliwości. Nie będzie też poniedziałkowego grania (ufff), więc tym razem nasze męki potrwają trochę krócej niż zwykle.

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Reklama

Musisz zobaczyć

Więcej z Watch typy