Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 17. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 17. kolejki.

Ponieważ eksperyment z jednym piątkowym meczem nie udał się zupełnie, wracamy do sprawdzonej formuły. Żeby jednak trochę kibicom wynagrodzić to, co musieli wycierpieć tydzień temu, tym razem będzie się działo. Rozpędzona Lechia powinna bowiem zdemolować fatalny Śląsk Pawłowskiego jakimiś pięcioma bramkami. Albo znów odbędą się jakieś czary i Wrocławianie urwą punkty liderowi.

À propos czarów, to do Białegostoku jedzie samozwańczy czarodziej z Gdyni. Jeśli więc nas nos nie myli i czutka jest dobra (nigdy nie lekceważcie czutki!), to może być to spotkanie jedną wielką mieszanką corridy, koncertu disco-polo i noworocznego pokazu fajerwerków. To albo nudne 1:0 po golu strzelonym biodrem.

***

W sobotę wrócimy do typowej ligowej łupanki. Najpierw więc łupnia Górnikowi dadzą nafciarze (bo jak tu nie dać?), Potem Wisła ogra Miedź, bo to, co prezentują ostatnio Legniczanie, nie stanowiłoby wyzwania nawet dla przeciętnej 3B. Kończymy dzień w stolicy, gdzie Korona wcale nie stoi na straconej pozycji.  Jeśli jednak swój mecz wygra dzień wcześniej lider, Wojskowi nie będą mogli pozwolić sobie na stratę punktów. Może być niezły mecz.

***

W niedziele nuda. Najpierw mecz Zagłębia z Zagłębiem i dochodzą nas słuchy, że obejrzenie tego meczu może być nowym egzaminem na kawalera uśmiechu. W końcu ten tytuł odzyska dawny blask. Kończymy w Krakowie, gdzie Lech przyjedzie rozszarpać drużynę Probierza. Nie spodziewamy się meczu wielkiego, ale tez odstawiania nogi nie będzie więc jednym okiem można obejrzeć.

W poniedziałek, jeśli Pogoń nie wygra z Piastem, mocno się tym faktem zdziwimy.

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy