Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 22. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

#SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 22. kolejki.

Zestaw par 22. kolejki

9 kolejek do mety. Tak wiemy, że potem są jeszcze jakieś mecze, ale dla połowy drużyn Lotto Ekstraklasy są to mecze o pietruchę, w których nie ma co się zbytnio spinać. Oczywiście kilka drużyn będzie wciąż o coś walczyć, ale Ci z dołu sami sobie ten los zgotują mierną postawą przez cały sezon, a ci na górze… mierną postawą tych z dołu.

Zanim jednak nadejdzie ten wyczekiwany moment, trzeba odpracować te dwutygodniowe zimowe „wakacje” w #Belek2019. A tak się akurat składa, że w tej kolejce niespodzianek się… no cóż, nie spodziewamy.

Piątek

Zaczniemy w Szczecinie. Wielkiego widowiska się nie spodziewamy, ale jeśli 6 w tabeli Pogoń chce myśleć o górnej ósemce, to musi znajdującego się aż na 15 pozycji Górnika zlać przed własnymi kibicami. Tak podpowiada też logika Lotto Ekstraklasy.

Ciężej będzie w Gliwicach. Tam na boisko wybiegną dwie drużyny, które w poprzednich starciach przegrały, więc logika nam nie pomoże, wszak obie na raz wygrać nie mogą. Pomoże nam za to fakt, że w obu miejscach zaczyna się robić nerwowo. Lechowi odjeżdża Top3, a Piast jest na krawędzi górnej połówki. Klasyczny mecz pod autobus i jedną konterkę.

Sobota

Sobota upłynie pod znakiem „Wiedziałem, że tak będzie”. Najpierw Jaga zleje Płock, potem Arka odbije sobie niepowodzenie z pierwszego meczu, a na koniec Lechia zmierzy się z Koroną. Jeśli w tych meczach jest szansa, że nie wygrają faworyci to właśnie w Kielcach. Szczególnie jeśli murawa jest wciąż w tak samo opłakanym stanie, jak była.

Niedziela

W niedziele też nie spodziewamy się cudów. Przede wszystkim dlatego, że Zagłębie zagrało co najmniej o klasę lepiej niz ich derbowy rywal z Legnicy. Poza tym w Lubinie ciśnienie zrobiło się jednak dość spore po jesiennej części rozgrywek. Spinać się więc będą strasznie o górną ósemkę, a ten mecz wygrać trzeba koniecznie.

Co innego Legia i Cracovia. Obie zagrały słabo, mówiąc delikatnie, ale obie potrafiły mimo tego wygrać swoje spotkania. Michał Probierz na konferencji przed mecze mówi, że to Legia musi ten mecz wygrać i w zasadzie się z nim zgadzamy. Tylko że gdy spojrzymy na ostatnie 10 meczów, to Cracovia w tym duecie ma lepszy bilans. Szok prawda?

Poniedziałek

Na koniec będziemy mieli wielki obywatelski test kibiców Wisły. Hype był, akcje były fajne, a egzekucję udało się odroczyć. Tylko że do Krakowa przyjeżdża Śląsk i:

  • Zagrali lepiej niż Wisła, choć bardzo pomógł im w tym rywal.
  • Stosunki kibiców mocno się ostatnio zmieniły i wiele osób będzie uważnie śledzić, jak wpłynie to na trybuny przy R22.

Czy kibice będą w stanie przyjąć na klatę ewentualną drugą porażkę z rzędu?

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Reklama

Musisz zobaczyć

Więcej z Watch typy