Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 27. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 27. kolejki.

„Uff” – to chyba było najczęściej powtarzany zwrot po tym, co w obu meczach eliminacyjnych wyprawiała nasza kadra. Z drugiej strony nie liczy się, jak mężczyzna zaczyna, ale jak kończy więc póki w grupie prowadzimy nie ma chyba co jakoś szczególnie mocno panikować.

Co innego w lidze. Tutaj w kilku miejscach syreny awaryjne wyją jak wściekłe i nawet mimo przerwy na kadrę nawet na chwilę nie przestały. Najgłośniej — kto by się spodziewał? — w Poznaniu gdzie po Nawałce spodziewano się zdecydowanie więcej, a od kilku dni zaczyna się już nawet rozważać najróżniejsze warianty zwolnienia go z obowiązków.

Jedno jest pewne. Liga wyszła już z ostatniego wirażu i czasu nie będzie już na żadne korekty. Będzie się działo powiadamy Wam!

Zestaw par 27. kolejki

Piątek

Zaczynamy w Płocku. I to od razu od meczu, który przyniesie nam jedną z odpowiedzi. Zagłębie Lubin, jeśli chce marzyć o górnej ósemce mecz musi wygrać, inaczej można będzie już w zasadzie planować wakacje. Nafciarze ratują jednak ligę, więc łatwo skóry na pewno nie oddadzą. Remis będzie porażką dla obu ekip.

W Zabrzu też będzie ciekawie. Rozpędzona do niedawna Cracovia w trzech ostatnich meczach wygrała raz, co z pewnością w walce o ósemkę jej nie pomaga. Górnik zaś uciekł z czerwonego pola i jeśli znów pokona faworyta — bo takim wciąż według nas jest ekipa Probierza — będzie mógł spokojnie czekać na rundę finałową.

Dobra. Najwyższy czas to napisać. Piast włączył się do walki o mistrzostwo Polski. Nie wiemy na jak długo, ale sami przyznacie, że 7 punktów i jeszcze dwa bezpośrednie pojedynki z Lechią to wystarczający zapas, aby stratę zniwelować do zaledwie punkcika, a wtedy… To będzie mega ważny mecz i dlatego będzie nudny jak (tu sami wstawcie ulubione porównanie).

Sobota

Powiedzieć, że będzie to „Dzień Sądu Ostatecznego” to jak nic nie powiedzieć. W takich dniach nawet najbardziej znany z Alfredów rzuciłby wszystko w kąt i zasiadł przed telewizorem, aby nie stracić nawet sekundy. To będą prawdziwe emocje.

Zaczynamy od bardzo wysokiego C. Miedź bowiem podejmuje Zagłębie Sosnowiec i mówcie co chcecie, ale jeśli gospodarze ten mecz wygrają tylko katastrofa może sprawić, że będzie im grozić spadek. Spodziewamy się grzmotów, więc radzimy tego meczu nie przegapić.

Kolejny mecz i znów walka o „sześć” punktów. Arka, która jeszcze niedawno miała aspirację do walki o górna ósemkę jest w tak głębokim kryzysie, że przegrana w tym meczu będzie oznaczać dla niej realne zagrożenie spadkiem. Śląsk jest w podobnej sytuacji, tyle że oni są już przyzwyczajeni i mają w tym spore doświadczenie więc nie będą za bardzo spięci. Skończą przecież pewnie z kompletem wygranych w rundzie finałowej.

Na deser pojedynek w Kielcach. Obie ekipy odniosły 2 porażki w ostatnich 3 meczach. Dla obu z nich potknięcie w tym meczu oznaczać będzie duże prawdopodobieństwo na wypadnięcie z górnej ósemki. O ile dla Korony nie będzie to wielkim dramatem, wszak spadek już im nie grozi, o tyle dla Lecha to może być kropla, które przepełni czarę goryczy. A że Nawałka raczej nie jest fanem gry ofensywnej szykuje nam się cięzki szachowy mecz.

Niedziela

Jeśli przetrwacie jakoś sobotę — polecamy zrobić zapas melisy, kawy i przekąsek (bądźcie gotowi na wszystko) – to niedziela powinna Wam wszelkie męki wynagrodzić. Choć wcale nie musi, jeśli akurat Lotto Ekstraklasa będzie miała zły humor.

Zaczynamy w Szczecinie, gdzie punktów będzie szukać dołująca od czterech kolejek Jagiellonia. Mamrota dziennikarze najpierw zwolnili, potem to odwołali, ale mamy wrażenie, że znów temat wróci, jeśli Jaga punkty jakiekolwiek ekipie Runjajica zostawi. Dla obu ekip wygrana oznaczać będzie już pewne miejsce w górnej ósemce.

Na koniec do Krakowa przyjedzie Legia i mamy dziwne wrażenie, że woleliby jednak udać się w tej sytuacji na przeciwną stronę błoń, mimo że ekipa Probierza dała im niedawno srogą lekcję futbolu. Jadą jednak na Reymonta, a tam czeka już naładowana — jak owca dla smoka wawelskiego — emocjami pod ostatnich zwycięstwach Wisła. I coś nam się wydaje, że nie okażą tam zbytnio „szacunku” ekipie Sa Pinto.

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy