Obserwuj nas

Rozgrywki

Ekstraklasowa pomoc dla WOŚP

Finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspomoże także Ekstraklasa. Do wylicytowania spółka przekaże zestaw medali dla najlepszych 3 drużyn piłkarskich w Polsce z sezony 2019/2020 oraz 2 wyjątkowe wejściówki na wybrany mecz Ekstraklasy. Wszystkie w ten sposób zebrane fundusze, zostaną przekazane na zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Specjalna wejściówka na mecz obejmuje w swoim zakresie 2 bilety VIP na wybrany mecz, włącznie z noclegiem w 2 osobowym pokoju. Dodatkowo, wygrany otrzyma także pakiet Ekstraklasowych gadżetów wśród których, znajdzie się oficjalna piłka adidas z danego meczu. Nagroda można zrealizować w sezonie 2021/2022 lub w czasie obecnych rozgrywek, w przypadku zniesienia obostrzeń sanitarnych.

Ważące po 245 gram medale znajdują się w 2 aukcji.  Wykonane z mosiądzu, z ręcznie wykonanym kształtem i wygrawerowanymi logotypami pokryte są złotem i srebrem. Medal za 1. miejsce czystym 24-karatowym żółtym złotem, a ten za miejsce 3.- złotem czerwonym.

Ekstraklasa, swoje wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazała już w 2019 roku. Wtedy na aukcje powędrowały wejściówki, na coroczną Galę Ekstraklasy. W tym roku zdecydowany się na nagrody dopasowane do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie, związanej z koronawirusem. Możliwe do wylicytowania przedmioty, z pewnością są interesujące, dla każdego kibica Polskiej piłki klubowej. Takie działania należy bezwzględnie chwalić i nagłaśniać w coraz szerszych kręgach. Zachęcamy każdego do udziału w licytacjach, w których oprócz zdobycia atrakcyjnych nagród, możemy bardzo mocno wspomóc pacjentów oddziałów specjalistycznych.

Linki do oficjalnego tekstu z licytacjami: TUTAJ

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki