Obserwuj nas

Rozgrywki

Multiliga, czyli eksplozja emocji

Dziś grała „grupa spadkowa”, wszyscy zaczęli 0 15:30. Emocje, bramka za bramką i ten dźwięk PING… To było epickie przeżycie dla kibica. Za to kochamy Ekstraklasę!

Nasi piłkarze, tak mi się wydaje, zagrali fair i bez żadnych układów. Skutecznie ucięli wszelkie spekulacje dotyczące teorii spiskowych i spółdzielni. Dziś w czterech meczach padło 18 bramek, co daje średnią powyżej czterech bramek na mecz! Bramka za bramkę, faul za faul, kartki żółte, czerwona, radość i emocje.

Cieszy postawa klubów i zawodników drużyn, które nie walczyły o utrzymanie. Przed kolejką wszyscy skazywali Śląsk i Termalicę na porażkę. Wrocławianie w świetnym stylu wygrali z Łęczną 3:2, a przecież to Górnik miał nóż na gardle.

Termalica zremisowała z Górnikiem. Zabrzanom zabrakło jednego gola do utrzymania. Mogli wszystko, jednak Słoniki walczyły i nie dały sobie strzelić. To właśnie za to kibice kochają Ekstraklasę i na pewno odwdzięczą się w przyszłym sezonie wzrostem frekwencji na stadionach.

Szacunek dla Śląska Wrocław i Termaliki Bruk-Bet Nieciecza za sportowe zachowanie! BRAWO!

Z Ekstraklasy spadają Podbeskidzie Bielsko-Biała i Górnik Zabrze. Cóż, możemy tylko zaprosić do Ekstraklasy za rok. Pierwsze miejsce natomiast w grupie B zajęła Wisła Kraków.

Dziś wszyscy kibice zadawali sobie pytanie – dlaczego co tydzień nie ma takich emocji? Dlaczego piłkarze grają zachowawczo? Dziś w meczu Podbeskidzie – Wisła padło siedem bramek. Uczta dla kibiców na stadionie i przed telewizorami. Szkoda tych czasów, gdy wszystkie mecze grane były o jednej porze, one już nie wrócą. Namiastką jest Multiliga, która rozgrzewa emocje i świetnie się sprzedaje.

Jutro kolejne emocje, tym razem walka będzie szła o Mistrza i puchary europejskie. Na następną Multiligę i emocje w grupie spadkowej zapraszamy już za rok.

[vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/3″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Rozgrywki