Obserwuj nas

Rozgrywki

Nabór na reporterów Watch-Ekstraklasy!

Już 15 lipca startuje nowy sezon Ekstraklasy! Watch-Ekstraklasa wchodzi na wszystkie stadiony! 

Watch-Ekstraklasa to projekt ludzi ambitnych, pasjonatów piłki nożnej. Jesteśmy kibicami i tworzymy treści dla kibiców, jesteśmy też miejscem i głosem kibiców futbolu – u nas każdy może wyrazić swoje zdanie, bez względu na przynależność barwową. Działamy stosunkowo od niedawna, w związku z tym potrzebujemy waszego wsparcia! Mamy bardzo dużo pomysłów, a do ich realizacji potrzebujemy ludzi.

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu, szukamy nowych twarzy do redakcji. Poszukujemy ludzi z całej Polski. Ogłaszamy nabór na reporterów stadionowych. Zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się piłką nożną, a w szczególności polską ligą. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako reporter na stadionie swojego klubu, jeśli pisanie i wyrażanie swojego zdania nie sprawia ci problemu, jeśli jesteś ambitny i nie brakuje ci zaangażowania, jeśli jesteś dyspozycyjny w dniu meczu swojej drużyny i zawsze chętnie chodzisz na stadion lub może do tej pory nie było dane ci tam być, ta propozycja jest właśnie dla ciebie! Panie również bardzo mile widziane 🙂

Od reporterów oczekujemy relacji meczowych, subiektywnych opinii, opisu wrażeń ze stadionu, opisu ciekawych wydarzeń meczowych i tych dookoła meczu. W zamian oferujemy pomoc merytoryczną przy tworzeniu oraz redagowaniu treści, szansę na rozwój w młodej redakcji, zdobycie pierwszych, a może już kolejnych[?], doświadczeń reporterskich.

Do startu ligi niespełna miesiąc. Na wasze aplikacje czekamy do 10 lipca. Im szybciej, tym lepiej. Na początek oczekujemy dwóch próbnych tekstów podczas krótkiego stażu w temacie związanym z polską piłką, przeprowadzimy również krótkie szkolenie redakcyjne. Zapraszamy! Podajcie dalej, informujcie znajomych.

Jeśli widzisz dla siebie inną rolę niż reporter, a uważasz, że możesz i chcesz nam pomóc – również zapraszamy!

Kontaktujcie się z nami poprzez media społecznościowe lub e-mail: kontakt@watch-ekstraklasa.com.

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8260″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://twitter.com/watch_esa”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8261″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://www.facebook.com/watchekstraklasa/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”8256″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

 

Polska piłka oczami kibiców. Chcesz dołączyć? DM do @nopawel

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki