Obserwuj nas

Legia Warszawa

Nowy pomocnik Legii Warszawa! [akt.]

Prezes Bogusław Leśnodorski podał inicjały TM na Twitterze. Rozpalił do czerwoności legijnego Twittera. W ruch poszedł Transfermarkt. Teraz  już wszystko jasne – nowym środkowym pomocnikiem Legii Warszawa będzie francuski zawodnik Thibault Moulin! Jak donosi Małgorzata Chłopaś, zawodnik dziś przechodzi testy medyczne w Warszawie, a jutro ma udać się do Austrii na zgrupowanie zespołu Legii, gdzie podpisze 4-letni kontrakt.

Według belgijskiego dziennikarza – Alexandra Vereeckena kwota odstępnego za Moulina wyniosła około 500 tysięcy euro. Kwota ta może urosnąć do 700-800 tysięcy euro w zależności od spełnienia dodatkowych warunków umowy.

Thibault to środkowy pomocnik, ma 26 lat i ostatni rok grał w lidze belgijskiej, w zespole Waasland-Beveren. Ma za sobą również 2 występy we francuskiej młodzieżówce U-21. W ostatnim sezonie Jupiler Pro League strzelił 3 gole i zanotował 9 asyst. Był stałym egzekutorem rzutów karnych.

Besnik Hasi – nowy szkoleniowiec Wojskowych – w wywiadach domagał się typowego rozgrywającego. Włodarze warszawskiej Legii, jak widać, spełniają te oczekiwania, sprowadzając dobrze znanego trenerowi zawodnika.

Jak twierdzi Mariusz Moński (specjalista od ligi belgijskiej), wychowanek FC Cean miał być zawodnikiem Club Brugge. Interesował się nim Anderlecht Bruksela. Mariusz potwierdza informacje, że jest to świetny technik. Jego wartość rynkowa według serwisu Transfermarkt to 1.2 miliona Euro.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=hMpk0CcVsTg” align=”center”]

 

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Legia Warszawa