Obserwuj nas

Wisła Kraków

#DerboweWyzwanie, czyli pomóżmy dzieciom!

Nie możesz się już doczekać sobotnich derbów Krakowa? Chciałbyś wesprzeć Wisłę i dać radość podopiecznym Domu Dziecka lub MOPS-u? Nie ma nic prostszego niż dołączenie do akcji #DerboweWyzwanie, którą klub wraz z platformą crowdfundingową Fans4Club rozpoczął przed Derbami Krakowa!

Jak możesz się włączyć do akcji #DerboweWyzwanie?

Kupując bilet lub szalik dla podopiecznego Domu Dziecka lub MOPSU pochwal się tym na Twitterze bądź Facebooku, dodając obok potwierdzenia hasztag #DerboweWyzwanie i zadeklaruj, co jeszcze zakupisz, gdy Wisła wygra bądź zremisuje w sobotę! Po wygranej dokonaj zakupu zadeklarowanych przedmiotów. Pamiętaj jednak, że nie musi być do wysoka kwota. Liczy się każda złotówka!

[vc_single_image image=”16976″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”]

Co się stanie, gdy Wisła przegra?

Jeżeli Wiślacy ulegną Cracovii w sobotę, wszyscy piłkarze kupują z własnej kieszeni tyle biletów dla podopiecznych Domu Dziecka lub MOPS-u, ile łącznie biletów i szalików do czasu rozpoczęcia Derbów zakupili kibice. Od początku akcji sprzedaliśmy 151 biletów i 34 szaliki. Wiemy jednak, że stać Nas wszystkich na dużo więcej!

Podaruj uśmiech!

Pamiętajcie, że tu nie chodzi jedynie o klub! Całą akcją wspieramy młodych miłośników piłki nożnej, którzy dzięki Naszej pomocy będą mogli spędzić wspaniałe chwile, oglądając swoich idoli przy Reymonta 22! Nie zwlekajcie i dołączajcie do akcji! Zapraszajcie znajomych, rodziny i przyjmijcie #DerboweWyzwanie !

[vc_single_image image=”16974″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”]

Tu znajdziecie więcej o akcji: https://fans4club.com/pl-bohater


Jeśli organizujecie jakąś akcję charytatywną dotyczącą Waszego klubu, śmiało napiszcie o tym u nas! Postaramy się pomóc jak możemy! Po to właśnie jesteśmy!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Wisła Kraków