Obserwuj nas

Rozgrywki

Ekstraklasowy Dzień Kobiet

Kwiaty, wiersze, życzenia i cała masa różnych promocji. Kluby naszej ukochanej Ekstraklasy nie pozwoliłyby aby Dzień Kobiet czyli święto wszystkich Pań przeszło bez echa. Kto postarał się najmocniej, a kto postawił na najbardziej sprawdzone sposoby by wywołać u nich szeroki uśmiech. Amanda Kędziora i Weronika Górka postanowiły to sprawdzić.

Zanim jednak zabrały się do pracy wypracowały kluczowe kryterium oceny. Ze wszystkich propozycji, które się pojawiały jak: dobór rodzaju kwiatów, kreatywność, różnorodność działań czy wielkość grupy fanek do której była skierowana akcja wybrały jeden. Taki, który bezsprzecznie oddaje charakter i fachowość ich oceny. „Bo tak i kropka!”.

Miejsce 3 – Legia Warszawa

„Mieli dobry pomysł i podeszli do tematu bardzo rzetelnie”

Na dzień dobry piękny gest. Wszystkie Panie pracujące dla Legii otrzymały dzień wolny. Można iść na zakupy, do fryzjera czy najzwyczajniej wypocząć. Obowiązki Pań przejeli piłkarzę i tak Sebastian Szymański zameldował się w punkcie obsługi kibiców, Michał Kucharczyk w klubowym sklepie a Chris Philipps został na jeden dzień rzecznikiem prasowym

Oficjalny sklep przygotował wiele zniżek i promocji. Pojawili się też Astiz, Hamalainen i Vesovic rozdający kwiaty i cierpliwie pozując do kolejnych zdjęć. A do kobiet trzeba mieć duuuużo cierpliwości… Bo ta fotka nie taka, tutaj grzywka się nie ułożyła, a tam fanka zamknęła oczy…

Miejsce 2 – Pogoń Szczecin

„Dokonywali bardzo dobrych wyborów co skutecznie pozwoliło im zająć wysoką lokatę.”

Gdy większość ligowców postawiła na mało dostojne tulipany, fanki w Szczecinie mogły liczyć na eleganckie czerwone róże co okazało się unikatowym wyborem. Podczas gdy rywale proponowali zniżki na bilety, Pogoń zapewnia darmowe wejście na sobotni mecz z Cracovią. Także, drogie Kobietki, pędzimy rach ciach ciach na Szczecin! Skoro już tak się postarali to aż nie wypada gestu nie docenić!

Oficjalny sklep przygotował też specjalne zniżki na całą kolekcję dla kobiet a akcja została przygotowana z odpowiednim wyprzedzeniem aby każdy mógł przygotować prezent dla bliskiej osoby w miarę dogodnym terminie.

Miejsce 1 – Wisła Kraków

„Podeszli do tematu bardzo kompleksowo. Nie dość że zrobili prawdopodobnie najwięcej akcji to jeszcze trzeba docenić też ich kreatywność.”

Wiersz napisany specjalnie na dzień kobiet był uroczo recytowany przez Wiślaków. Największe fanki będą wyprowadzać piłkarzy na murawę podczas najbliższego meczu ze Śląskiem (kobieca eskorta) a w przerwie zmierzą się w znanej z TurboKozaka konkurencji „karny w ciemno”. Masa konkursów przed i w przerwie meczu, Królik Henryk zadba aby upominki trafiły w ręce najmłodszych fanek, a dla dorosłych zniżki na bilety (także na trybunę VIP)

Dziewczyny postanowiły przyznać też specjalne wyróżnienia, bo choć było to za mało aby znaleźć się na podium to warto docenić wyjątkowe akcje.

„Zdecydowaliśmy się na dwa iście śląskie wyróżnienia. I nie, wcale nie za zeszłotygodniowe derby :). Piast Gliwice i Górnik Zabrze znalazły się delikatnie poza podium, ale na naszą wzmiankę zasługują.”

W Gliwicach podjęto jakże filozoficzne rozważania „Po co są kobiety?”

Piłkarze z wielkimi uśmiechami ładnie i składnie to tłumaczą, aby nadać temu szerszego wymiaru zdecydowano się zrobić to w różnych językach. Panowie myślą i myślą… dochodząc oczywiście do wniosku, że bez pań nie ma nic. Nie pozostaje nam nic innego tylko się zgodzić.

Górnik przygotował interesujący konkurs.

Podobnie do Wisły Kraków zdecydowano się na konkurs rzutów karnych dla fanek, tylko bez opasek na oczach. Bronić będą Tomek Loska i Wojtek Pawłowski. Wszystko po to aby pokazać, który z golkiperów lepiej sobie radzi z kobietami. Już jesteśmy ciekawe! Dużo zależy od tego, w jakim obuwiu Panie podejdą do wyzwania. Szpileczki jednak troszkę niewygodne, no i zniszczą murawę…

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki