Connect with us

Rozgrywki

Marcin Brosz „Trenerem Miesiąca”

  • Avatar

Premierowe w tym sezonie wyróżnienie “Trener Miesiąca” przypadło szkoleniowcowi Górnika Zabrze. To już drugie takie osiągnięcie w trenerskiej karierze Marcina Brosza, który zanotował świetny start sezonu i na tym wcale nie koniec.

Brosz został doceniony za wyśmienity początek sezonu, gdyż jego zawodnicy od samego początku imponowali wysoką formą. Zabrzanie najpierw pokonali beniaminka z Bielsko-Białej 4:2, a następnie odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Mielcu 2:0, co sprawia, że Marcin Brosz to właściwy człowiek na właściwym miejscu i nikt nie odważy się tego teraz zanegować.

Bez wątpienia pod uwagę brane były przede wszystkim sierpniowe spotkania, a tu kompletem sześciu punktów mogą pochwalić się jedynie dwie inne ekstraklasowe ekipy – Zagłębia Lubin i Legia Warszawa, ale to jednak Górnik wygrywał w sposób pewny i efektowny. Ciekawe, jak daleko uda się mu zajść w bieżących rozgrywkach, bo tak dobrze nie zaczął już naprawdę od dawna.

Wiemy, w czyje ręce trafiła sierpniowa nagroda dla najlepszego “Trenera Miesiąca” i całkiem możliwe, że również ta przyszła, a więc październikowa może znów powędrować do Brosza, który nadal jest żądny zwycięstw. Co więcej, “Trójkolorowi” w zeszłą niedzielę kolejny raz zdobyli 3 punkty i po 3 rozegranych spotkaniach wciąż cieszą się pełną pulą zdobytych oczek. Trenerowi Broszowi gratulujemy i życzymy powodzenia w nadchodzących meczach.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Rozgrywki