Obserwuj nas

Rozgrywki

Mamy już 5 lat!

15. marca to szczególny dzień dla portalu Watch Ekstraklasa. Dokładnie 5 lat temu wystartowaliśmy i od tego czasu niezmiennie emocjonujemy się z Wami rozgrywkami polskiej Ekstraklasy. Tak jak ona, nie zatrzymujemy się i planujemy jeszcze wiele zmian!

 

Nowe logo, stare zasady

Jak pewnie zauważyliście, nasz portal zmienił logo. Litery „WE” kojarzące się z Watch-esa zastąpiło oko, w którego źrenicy znajduje się piłka. To ma pokazywać nasz stosunek do oglądania piłki. Jak sami wiecie, po niektórych meczach oczy mogą łzawić. Mimo to wszyscy razem nie odpuścimy oglądania Ekstraklasy i robimy to do tego stopnia, że nawet nasze źrenice mogą zmienić kształt 😉

Mimo nowego loga, nadal trzymamy i będziemy się trzymać zasad, bez których nie byliśmy Watch Ekstraklasą. Przede wszystkim – możliwość pisania czy udzielania się na portalu jest dostępna dla wszystkich. Jeśli w tym momencie chcesz dołączyć do naszego projektu, pisz śmiało!

Nowe twarze i projekty WE

Od tych pięciu lat nasza redakcja przechodziła wiele zmian. Wielu z założycieli czy późniejszych kibiców jest już poza WE. Najbardziej jesteśmy dumni z tego, że u nas pisali redaktorzy, którzy nadal rozwijają się w zawodzie dziennikarze. Można tu wymienić choćby Piotrka Potępę czy Maćka Rogowskiego. Reszcie również bardzo dziękujemy! Bez Was by tego nie było.

W nowym składzie także będziemy dla Was tworzyć wiele nowych projektów. Już wystartowaliśmy z podcastem o Ekstraklasie – #kibicujEsie dostępnym na YouTube i Spotify. Ostatnio podaliśmy jako pierwsi informację o zatrudnieniu trenera Mamrota przez ŁKS Łódź i nie zamierzamy na tym pozostać. Również nasze Social Media – głównie FB będą przechodziły zmianę. Postaramy się tam wrzucać materiały, które Was zainteresują.

Tymczasem dziękujemy Wam drodzy czytelnicy i Wam – drodzy kibice, którzy udzielaliście się na naszym portalu za to, że dołożyliście cegiełkę do rozwoju WE. Mamy nadzieję, że te kolejne pięć lat będzie jeszcze bardziej owocne. < 😉 > <⚽>

Redakcja Watch-esa.pl

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki