Obserwuj nas

Rozgrywki

LV BET nowym sponsorem głównym Śląska Wrocław!

W nadchodzącym sezonie, drużynę Śląska Wrocław przestanie sponsorować marka Noblebet. Na kolejne 3 lata, klub związał się umową sponsorską z LV BET zakłady bukmacherskie.

Inwestycje w świecie sportu

LV BET jest marką dobrze znaną, zarówno na rynku bukmacherskim, jak i sportowym. Znani są ze współpracy z takimi klubami jak: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock, Stal Mielec, Garbarnia Kraków. Jeśli chodzi o Internet – serwisu internetowego Łączy Nas Pasja. Podążając za trendami, marka angażuje się w branżę esportową, wspierając niedawno powstałą organizację All in Games Wisła Kraków.

Warunki układu

Umowa pomiędzy Śląskiem a LV BET zacznie obowiązywać od przyszłego sezonu. Dzięki porozumieniu z Noblebet, logo nowego sponsora,  umieszczone zostanie na przodzie koszulek meczowych. I to podczas ostatniego w tym sezonie spotkania ze Stalą Mielec, Natomiast pozostałe elementy brandingu pozostaną bez zmian. Od nowego sezonu logo nowego sponsora widnieć będzie na wszystkich materiałach promocyjnych klubu, oraz m.in. koszulkach meczowych, czy nośnikach klubu na Stadionie Wrocław i obiekcie treningowym. Z umowy skorzystać mają również kibice, poprzez planowane aktywności z udziałem LV BET, które organizowane będą na stadionie oraz w mediach społecznościowych WKS-u.

Pozyskanie nowego sponsora, przed wygaśnięciem umowy z dotychczas obowiązującym, pozwala właścicielom Śląska, z optymizmwem patrzeć w przyszłość i cieszyć się atrakcyjnością klubu dla firm sponsorskich. Podkreśla to Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław, w swojej wypowiedzi komentującej nowy kontrakt sponsorski.

Obustronne chęci

Cieszymy się, że rok przed wygaśnięciem dotychczasowej umowy sponsoringowej możemy zaprezentować nowego sponsora głównego. Nowy, kilkuletni kontrakt gwarantuje Śląskowi Wrocław jeszcze lepsze warunki i świadczy o zaufaniu, jakim obdarzyła nas firma LV BET. Nie kryję satysfakcji i uważam to za nasz duży sukces, że tak uznana i wiarygodna marka, jaką jest LV BET, wyraża determinację, by wspierać nasz klub w dalszym rozwoju. Jednocześnie pragnę podziękować marce Noblebet za współpracę i zaangażowanie w trakcie dwóch ostatnich sezonów

Ochoczo do współpracy nastawia się również LV BET, którego CEO Marcin Doszczeczko, również udzielił komentarza, do zawartej niedawno umowy.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy sponsorem głównym klubu z tak wspaniałą historią. Uważam, że nawiązanie tej współpracy będzie krokiem naprzód dla obu stron. Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że wspólnie uda nam się zdziałać wiele. Wierzę, że jako sponsor główny będziemy towarzyszyć Śląskowi w kolejnych wielkich sukcesach, na jakie niewątpliwie zasługuje zarówno klub, jego kibice, jak i miasto Wrocław.

Bukmacherka, czyli tzw. temat rzeka

Temat zakładów bukmacherskich, dzieli społeczność kibicowską od lat. Krytycy wskazują na uzależniające działanie,  obrońcy na przysporzenie dodatkowych emocji podczas wydarzeń sportowych. Na łamach naszego portalu, podejmowaliśmy już tematykę uzależnienia od bukmacherki (tekst ,,Kurs na uzależnienie” autorstwa redaktora Patryka Kapy). Jeśli potraktować je jako uzależnienie od hazardu, dodaje kontrowersji takim kontraktom. Mimo to, porównywanie bukmacherki bezpośrednio do kasyn i tym podobnych form hazardu, wydaje się trochę na wyrost. Zdecydowanie bardziej adekwatne do wydarzenia, zdaje się być logo firmy bukmacherskiej, niż np. firmy budowlanej. Ta nijak się ze sportem nie kojarzy. Co by nie mówić, umowa Śląska z LV BET od przyszłego sezonu stanie się faktem. Nam pozostaje życzyć owocnej współpracy i wspólnych sukcesów.

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Rozgrywki