Connect with us

Rozgrywki

Wieczór newsów – Wszołek kolegą klubowym Puchacza

Po dłuższej przerwie wracamy z naszym przeglądem newsów. Tym razem zajmiemy się Polakami za granicą. 

Wszołek kolegą Puchacza

Saga się skończyła, Paweł Wszołek opuszcza Legie Warszawę. Chyba dość nieoczekiwanie piłkarz trafi do Bundesligi. Jest to na pewno dziwne, bo jego sezon w Legii nie był jakoś rewelacyjny. Na pewno pomógł dobry agent, ale czy będzie tam, ważną postacią to wątpię. Teraz w Unionie Berlin będzie dwóch Polaków. Wcześniej piłkarzem tego klubu został Tymoteusz Puchacz czy to obaj będą ważnymi, postaciami w zespole ze stolicy Niemiec to czas pokaże, ale ja jakoś nie mogę w to uwierzyć, ale zobaczymy.

Kamiński nie wraca

Marcin Kamiński nie wróci do Lecha Poznań. Został nowym piłkarzem Schalke. Zespół z Zagłębia Ruhry, po spadku będzie chciał od razu wrócić do najwyższej ligi. Polak ma doświadczenie w grze na zapleczu w Niemczech i to na pewno im się przyda. Kamiński kiedyś pewnie wróci do Poznania, ale jeszcze nie teraz.

Buksa kolejnym Polakiem w Serie A?

Paweł Dawidowicz zostaje w Hellasie Werona. Polak podpisał nowy trzyletni kontakt. Dobrze się tam czuje i dostaje szansę, wiec podjął dobrą decyzję. Kolejny Polak zagra w lidze włoskiej, Aleksander Buksa trafi do włoskiej Genoi. Długo to trwała, ale młody Buksa dopiął swego, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Fot. Mateusz Czarnecki

Pasjonat polskiej piłki

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Rozgrywki