Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 22. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 22. kolejki.

Zestaw par 22. kolejki

9 kolejek do mety. Tak wiemy, że potem są jeszcze jakieś mecze, ale dla połowy drużyn Lotto Ekstraklasy są to mecze o pietruchę, w których nie ma co się zbytnio spinać. Oczywiście kilka drużyn będzie wciąż o coś walczyć, ale Ci z dołu sami sobie ten los zgotują mierną postawą przez cały sezon, a ci na górze… mierną postawą tych z dołu.

Zanim jednak nadejdzie ten wyczekiwany moment, trzeba odpracować te dwutygodniowe zimowe „wakacje” w #Belek2019. A tak się akurat składa, że w tej kolejce niespodzianek się… no cóż, nie spodziewamy.

Piątek

Zaczniemy w Szczecinie. Wielkiego widowiska się nie spodziewamy, ale jeśli 6 w tabeli Pogoń chce myśleć o górnej ósemce, to musi znajdującego się aż na 15 pozycji Górnika zlać przed własnymi kibicami. Tak podpowiada też logika Lotto Ekstraklasy.

Ciężej będzie w Gliwicach. Tam na boisko wybiegną dwie drużyny, które w poprzednich starciach przegrały, więc logika nam nie pomoże, wszak obie na raz wygrać nie mogą. Pomoże nam za to fakt, że w obu miejscach zaczyna się robić nerwowo. Lechowi odjeżdża Top3, a Piast jest na krawędzi górnej połówki. Klasyczny mecz pod autobus i jedną konterkę.

Sobota

Sobota upłynie pod znakiem „Wiedziałem, że tak będzie”. Najpierw Jaga zleje Płock, potem Arka odbije sobie niepowodzenie z pierwszego meczu, a na koniec Lechia zmierzy się z Koroną. Jeśli w tych meczach jest szansa, że nie wygrają faworyci to właśnie w Kielcach. Szczególnie jeśli murawa jest wciąż w tak samo opłakanym stanie, jak była.

Niedziela

W niedziele też nie spodziewamy się cudów. Przede wszystkim dlatego, że Zagłębie zagrało co najmniej o klasę lepiej niz ich derbowy rywal z Legnicy. Poza tym w Lubinie ciśnienie zrobiło się jednak dość spore po jesiennej części rozgrywek. Spinać się więc będą strasznie o górną ósemkę, a ten mecz wygrać trzeba koniecznie.

Co innego Legia i Cracovia. Obie zagrały słabo, mówiąc delikatnie, ale obie potrafiły mimo tego wygrać swoje spotkania. Michał Probierz na konferencji przed mecze mówi, że to Legia musi ten mecz wygrać i w zasadzie się z nim zgadzamy. Tylko że gdy spojrzymy na ostatnie 10 meczów, to Cracovia w tym duecie ma lepszy bilans. Szok prawda?

Poniedziałek

Na koniec będziemy mieli wielki obywatelski test kibiców Wisły. Hype był, akcje były fajne, a egzekucję udało się odroczyć. Tylko że do Krakowa przyjeżdża Śląsk i:

  • Zagrali lepiej niż Wisła, choć bardzo pomógł im w tym rywal.
  • Stosunki kibiców mocno się ostatnio zmieniły i wiele osób będzie uważnie śledzić, jak wpłynie to na trybuny przy R22.

Czy kibice będą w stanie przyjąć na klatę ewentualną drugą porażkę z rzędu?

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Watch typy