Obserwuj nas

Legia Warszawa

Czerczesow – buc czy trener z jajami

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jak Polska długa i szeroka nie było jeszcze w Polsce takiego trenera, który w taki sposób traktowałby dziennikarzy. Pouczanie, unikanie odpowiedzi, kończenie wypowiedzi pomeczowej – taka to już wizytówka trenera Legii Warszawa.

Styl jakże inny od poprzednika i diametralnie inny niż polskich trenerów. W Polsce niestety, mam takie odczucie, trenerów się nie szanuje i może to wyczuł Czerczesow. Ustawia sobie dziennikarzy jak dzieci, a Ci już boją się zadawać pytania.

Trener Legii nie lubi gdybania, nie lubi gdy mu się coś wmawia, nie lubi też niedoceniania gry Legii. Gdy właśnie w taką nutę zagra dziennikarz to niestety w Staszka wstępuje niedźwiedź i już jest po zawodach.

Jeśli chodzi o moje odczucia to mam pewne obawy w dłuższej perspektywie, bo może się to obrócić szybko przeciwko trenerowi. Gdy tylko Legia zacznie przegrywać, dziennikarze poczują krew i nie będzie przebacz. Z drugiej strony taka lekcja jest chyba dobra, pozwala na uzmysłowienie sobie wiele spraw związanych z zawodem trenera.

Kibicom Legii podoba się taka bucowatość, na pewno imponuje. Piłkarze też to widzą i też wiedzą, że z trenerem Legii lepiej nie dyskutować, tylko trzeba ruszyć dupę i zapieprzać na treningach i boisku.

Rosyjska dyplomacja vs polscy dziennikarze w tej chwili moim zdaniem 1:0 – jak długo? Liczę na dziennikarzy, że się nie dadzą i podejmą wyzwanie, wymyślą sposób na Staszka.

Ze sportowym Pozdrowieniem

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

4 komentarze

4 Comments

    Leave a Reply

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Advertisement

    Musisz zobaczyć

    Zobacz więcej Legia Warszawa