Obserwuj nas

Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin żegna się z Pucharem Polski

  • Avatar
Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin przegrywa w karnych 4:5 z Drutex-Bytovią Bytów i odpada w 1/8 Pucharu Polski. Bytowianie czekają teraz na rywala z pary Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa.

Mecz rozgrywany w Bytowie nie rozpieszczał kibiców. Płynnych akcji było jak na lekarstwo, a postronny widz nie poznałby, który zespół gra w Ekstraklasie, a który w 1. lidze. Nudne spotkanie podostrzyło się w końcówce meczu. Na trybuny odesłany został Maciej Skorża, bo protestował w sprawie czerwonej kartki dla Davida Niepsuja. Zawodnik niesportowo kopnął piłkę w kierunku asystenta sędziego. Mecz po 90. minutach zakończył się wynikiem 0:0, a dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia.

Jedenastki egzekwowali lepiej bytowianie. To oni wygrali wojnę nerwów. W Pogoni Szczecin karnych nie strzelili Dawid Kort i Lasza Dwali. Zwłaszcza ten drugi wyglądał na mocno przestraszonego stojąc naprzeciwko Witana.

Atmosfera w Szczecinie gęstnieje, a czarne chmury zbierają się nad Maciejem Skorżą. Drużyna gra apatycznie i mocno defensywnie, a i tak nie unika porażek. Nieskuteczność napastników sprawia, że Duma Pomorza jest bezzębna. Mglisto wygląda przyszłość Pogoni Szczecin.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Reklama

Musisz zobaczyć

Więcej z Pogoń Szczecin