Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 8. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

#SztukaFryzjera to typer, w którym możesz wykazać się znajomością Ekstraklasy. Proste zasady i fajne nagrody co tydzień. W każdej chwili możesz dołączyć do zabawy i zgarnąć książkę sportową. Pokaż, że typowanie wyników Ekstraklasy może być banalnie proste.

Po zmaganiach reprezentacyjnych nareszcie nadszedł czas powrotu Ekstraklasy. Wracamy również z  #SztukaFryzjera!  Typerzy do dzieła!

Na czele klasyfikacji przerwę spędzało 2 liderów. Jednak nie mogą się oni w żadnym wypadku czuć spokojnie! Jak co kolejka są przetasowania w czubie tabeli #SztukaFryzjera! Typerzy! Zapraszamy gorąco do typowania najbliższej kolejki #SztukaFryzjera!


Regulamin

Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Reklama

Musisz zobaczyć

Więcej z Watch typy