Obserwuj nas

Watch typy

Typowanie 20. kolejki Ekstraklasy #SztukaFryzjera

Ruszamy z typowaniem 20. kolejki.

Przed nami ostatnia kolejka w tym roku. Choć jeśli mamy być z Wami szczerzy, to na miejscu niektórych ligowych działaczy dopiero po niej zaczęlibyśmy się ostro bawić w kolejki — jeśli wiecie co mamy na myśli. Zastanawiamy się bowiem, czy jest choć jeden klub, w którym z czystym sumieniem mogą powiedzieć: „To była świetna robota Panowie. W przyszłym roku trzeba to powtórzyć”. Taką właśnie mamy ligę.

No nic. Rozchodniaczek i widzimy się za dwa miesiące! Uff…

***

Pogoń według nas jest już po drugiej stronie lustra, więc może być super szczęśliwa, że grać z nią w piłkę przyjedzie Śląsk. Oni to dopiero mają tam wesoło ostatnio. Skoro jedni i drudzy są bez formy, znaczy, że może być ciekawie. Tak mówi brak logiki.

W Sosnowcu też może być ciekawie. Wszak wszyscy będą ciekawi czy 0:6 z Lechem da się powtórzyć. Wszyscy poza Zagłębiem, więc pewnie będzie najczęściej grana w tej lidze lekcja parkowania autobusu we własnym polu karnym, czy jak kto woli niski pressing.

***

Piątek to dopiero będzie zabawa. Zestaw par tak się ułożył, że dosłownie wszyscy będą mieli coś do udowodnienia.

Najpierw drużyna Fornalika postara się udowodnić, że mecz z Legią to tylko wypadek przy pracy, tudzież pokłosie spisków najróżniejszych. Poza tym skoro Jagę mogą bić Miedziowi, to, z jakiej racji im miałoby się nie udać. Banda Mamrota będzie zaś chciała udowodnić, że jeszcze nie można ich skreślać z wyścigu o tytuł.

W Gdyni mecz zespołów, które mają teraz zupełnie inne cele. Jedni walczą o dobry humor na przerwę zimową, bo zespół Smółki pokazał parę sztuczek w tej rundzie i jeśli uda się wygrać na koniec, będzie motywacja do ciężkiej pracy. Vicuna zaś będzie chciał udowodnić, że jeszcze nie zamierza się szykować do wyprowadzki.

W Krakowie zaś…

Inaczej. Mecz może będzie fajny, a może nie. Zależy, w którą stronę wychyli się akurat wajcha. Z łezką w oku bowiem wspominamy przelewy zagraniczne, które płynęły do polskiej stolicy mody, czyli Kielc.

***

Ponieważ przed świętami meczów nie ma ani w niedzielę, ani w poniedziałek w końcu będziecie mogli wykorzystać weekend, aby odpocząć od ligowej piłki. Zadanie łatwe nie będzie, bo żaden z 6 klubów, które wybiegną na boiska, nie gwarantuje teraz wysokiego poziomu.

Jeśli mielibyśmy wybrać jeden mecz, to chyba starcie Zagłębia z Cracovią ma szanse być znośny. Cracovia ostatnio bowiem może nie gra pięknie, ale bardzo skutecznie punktuje. W Lubinie, po wygranej nad Jagiellonią będą chcieli pójść za ciosem. No i mamy poznać dzień wcześniej nazwisko nowego trenera Miedziowych.

Bądźcie dzielni!

Grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować.


Regulamin
Do uczestniczenia w konkursie potrzebujemy Twojego maila, wymagane jest także podanie pseudonimu lub imienia i nazwiska. Jeśli wygrasz, będziemy prosili Cię o dane adresowe do wysyłki nagrody. Aby wygrać, trzeba wytypować najwięcej poprawnych wyników meczów w danej kolejce. Jeśli ten sam wynik osiągnie dwóch lub więcej graczy, wygrywa ten, który szybciej wysłał do nas typy.


Nie znaleziono żadnych pól.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Watch typy