Obserwuj nas

PZPN

Puchar Polski rusza sprzedaż biletów na finał

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Chciałbym tym razem pochwalić PZPN za kilka rzeczy związanych z Pucharem Polski. Najważniejsze dla mnie, że wyciągają wnioski i trzymają się swoich założeń.

Rok temu pamiętamy, zainteresowanie biletami było bardzo duże, sprzedaż ruszyła po cichu i to jeszcze przed wyłonieniem finalistów. Kibice Legii i Lecha nie pozostawili suchej nitki na sposobie dystrybucji biletów. W tym roku wszystko jest jasne i klarowne. Już kilka dni temu PZPN ogłosił harmonogram sprzedaży biletów. Sprzedaż biletów zaczyna się 7 kwietnia a kończy 2 maja.

Polityka cenowa PZPN-u jest niezmienna od dwóch lat. Puchar Polski jest miejscem do popularyzowania piłki nożnej dlatego też cena biletów jest bardzo atrakcyjna. 15 złotych kosztuje bilet na łuki stadionu, 20zł na trybuny boczne. Jeśli ktoś jest osobą niepełnosprawną bilet może kupić za 10zł. Bilety do kupienia na www.kupbilet.pl. Uwaga nie będzie sprzedaży przy kasach![/vc_column_text][vc_single_image image=”5274″ img_size=”blog-medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Zapowiada się święto polskiej piłki! Nie może Was tam zabraknąć! My na pewno tam będziemy, choć nadal nie wiadomo kto wystąpi w finale. Tu trochę pofantazjowałem, bo jeden finalista jest już pewniakiem, bo trudno przypuszczać, że Legia Warszawa straci 5 bramek w Bydgoszczy. Drugi finalista nie jest już taki pewny. Lech Poznań wygrał u siebie z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec tylko 1:0, więc w tej parze jeszcze wszystko jest możliwe.

Jedyny mały minusik to pora spotkania, 2 maja to dzień pracujący a mecz jest o 16:00. Można by było przesunąć mecz na 19:00 wtedy świetnie wyglądałaby oprawa meczu jak i uczczenie Zdobywcy Pucharu Polski.

Minusik nie przesłania mi jednak plusów i wiem, że będzie godnie!

Ze sportowym Pozdrowieniem![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

Polska piłka oczami kibiców. Chcesz dołączyć? DM do @nopawel

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej PZPN