Obserwuj nas

Kibice

Piłkarz „Nie bij w ten autokar kurwa pało jedna” zmotywowany

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dziś kibice Lecha chcieli zmotywować piłkarzy. Kilkaset osób przed stadionem wykrzykiwało różne hasła. Puchar jest nasz, ten Puchar do Lecha należy! Zero litości, połamcie tym kurwom kości i inne znane przyśpiewki kiboli Kolejorza. Wszystko po to, by uzyskać efekt koncentracji i maksymalnego zaangażowania i gdy wydawało się że cel został osiągnięty, do sieci wypłynął filmik z wnętrza odjeżdżającego autobusu. Kibic Lecha poklepał, pewnie na szczęście autobus piłkarzy, ale komentarz kapitana Kolejorza wszystkich wprawił w osłupienie! Trałka wypalił „Nie bij w ten autokar, kurwa pało jedna”

Tak właśnie działają rozmowy motywacyjne. Piłkarze jednym uchem wpuszczają, drugim wypuszczają okrzyki kibiców. Piłkarze żyją w swoim świecie, są tylko pracownikami wykonującymi swoją pracę na boisku. Nie są kibicami, nie żyją klubem, a jeśli tacy się zdarzają, są taką rzadkością jak Morświny w Bałtyku. W czasach krótkich filmików kotara szybko opada i obnaża zarówno piłkarzy jak i kibiców.

Sam jestem ciekaw, co się dzieje teraz w autokarze Lecha Poznań i co będzie się działo jutro na meczu, jak kibice Kolejorza zareagują na kapitana drużyny Lecha Poznań!

Nasza piłka nie przestaje mnie zaskakiwać 🙂

 

O to szokujący film 🙂

https://twitter.com/Avanti_Ultras_/status/726710898505736192[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://vine.co/v/iPLvj2qQuTM”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/3″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Kibice