Obserwuj nas

Transfery

Kibic Legii piłkarzem Lecha

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Już jutro kontrakt z Lechem Poznań podpisze Radosław Majewski. Były zawodnik Nottingham Forrest urodził się w Pruszkowie i jest razem ze swoim bratem kibicem Legii Warszawa. Oczywiście to normalna rzecz, bo wszyscy w tej słynnej miejscowości kibicują Wojskowym. Mam nadzieję, że kibice Kolejorza nie każą mu śpiewać obraźliwych piosenek i nie zmuszą go do składania deklaracji, że nigdy nie zagra w Legii. Jemu już chyba to nie grozi. 🙂

Majewski podpisze kontrakt na trzy lata. Trzeba przyznać, że to dość długa umowa jak na trzydziestolatka. Lech podejmuje duże ryzyko, bo Radek ostatni sezon spędził na wakacjach w Grecji. W PAE Veria strzelił dwie bramki i zaliczył cztery asysty w 29 meczach. No dupy to nie urywa. Trzeba mieć nadzieję, że w Lechu odbuduje się i będzie wartością dodaną Ekstraklasy. Kariera Majewskiego nie przebiegła tak jak tego oczekiwał, miał papiery na granie w lepszych zespołach. Nottingham Forrest miał być tylko przystankiem, a okazał się najlepszym zespołem w jego karierze.

W Reprezentacji też nie zagrzał miejsca, a wyróżnił się tylko piciem alkoholu z Dudką i Borucem, za co w 2008 roku został wyrzucony z kadry. W 2013 roku wrócił na chwilę, ale nie pozostał w niej na dłużej.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=hDm7TIM3ZW8″ align=”center”][vc_column_text]Umiejętności na pewno posiada. Świetny strzał z obu nóg, widać to zwłaszcza na załączonym filmie. Niezła technika i przegląd pola. Mógłby tylko normalnie zakładać getry ;).

Pytanie zasadnicze jest jak bardzo zapuścił się fizycznie w Grecji i jak długo zajmie mu dojście do optymalnej formy. Majewski to idealny gracz do gry taktyką 4-5-1, ustawiony tuż za napastnikiem. Moim zdaniem jest to zawodnik lepszy niż Jevtić, który był bardzo chimeryczny. Odciążony z zadań defensywnych przez Trałkę, może królować przed linią pola karnego, a jego strzały będą postrachem bramkarzy Ekstraklasy. Jak będzie? Okaże się już w lipcu na boiskach Ekstraklasy.

Zdjęcie z oficjalnej strony Lecha Poznań [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/3″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Transfery