Obserwuj nas

Lech Poznań

Ulatowski szefem Akademii Lecha Poznań

Rafał Ulatowski będzie szefem Akademii Lecha. Tak, nie przesłyszeliście się. Ten sam, który z hukiem spuścił GKS Bełchatów z 1. ligi. Na jego umiejętnościach trenerskich poznali się także w Cracovii, Lechii i Miedzi Legnica. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie wszystkich działań związanych z Akademią, a także będzie w porozumieniu z trenerem pierwszej drużyny decydował, który z młodych graczy powinien dostać szansę na grę w pierwszej drużynie.

Sam nie wiem czym kierowali się włodarze Lecha powierzając Ulatowskiemu takie stanowisko. Przypuszczam, że było tak:

-Lech: Angielski zna?

-Ulatowski: Pokazać tweety?

-Lech: Doświadczenie ma?

-Ulatowski: Lech, GKS Bełchatów, Cracovia, Lechia, Miedź i Þróttur Reykjavík z ISLANDII – to tam, gdzie przegraliście mecz!

-Lech: Jakieś sukcesy?

-Ulatowski:Widzicie ten Puchar po prawej? To moja zasługa.

-Lecha: A spadki z ligi?

-Ulatowski: Z Akademią się chyba nie spada, nieprawdaż?

-Lech: PRZYJĘTY!

Tak poważnie – dla mnie to skandal. Człowiek porażka bierze się za Akademię. Tyle ludzi zaangażowanych w Lecha właśnie dostało czerwoną kartkę. Gdyby to był zagraniczny specjalista z doświadczeniem, wtedy można byłoby faktycznie powiedzieć – to bardzo dobry ruch klubu, na pewno będzie to wartość dodana. Teraz do głowy przychodzi mi tylko jedno słowo – ZNAJOMOŚCI!

Nawet ja – kibic Legii, nie wymyśliłbym Ulatowskiego w Lechu. Mazurek w Legii, Ulatowski w Lechu – pasjonujący pojedynek Akademii!

 

2 komentarze

2 Comments

    Leave a Reply

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Advertisement

    Musisz zobaczyć

    Zobacz więcej Lech Poznań