Obserwuj nas

Legia Warszawa

Piast Gliwice nowym klubem Michała Masłowskiego

Piast Gliwice pozyskuje Michała Masłowskiego z Legii Warszawa. Była gwiazda Zawiszy Bydgoszcz zniknęła w Warszawie, może teraz w mniejszych Gliwicach pokaże swoje umiejętności. Wypożyczenie z opcją pierwokupu to dobre rozwiązanie dla wszystkich stron.

Michał Masłowski był, a teraz odchodzi. Nikt za nim nie zapłacze, nikt nie będzie tęsknił. Miał być kimś, okazał się niewypałem. Spalił się i swoją karierę przegrał w głowie. Od samego początku mu nie szło, nie uniósł presji 800 tys. Euro. Być może potrafi grać, być może umie szybko biegać i to prawdopodobne, że ma pokrętło w nodze. Niestety nie pokazał tego w Legii. Niestety albo stety. Ciężko określić. Nie wiem czym ujął Michał Masłowski włodarzy i trenera w Piaście Gliwice, ale to wygląda na typowy układ win-win. Cieszy się Legia, cieszy się sam Masłowski, cieszy się trener Latal, cieszą się kibice Legii. Nie potrafię określić jak reagują kibice z Gliwic, ale głęboko wierzę, że też się cieszą. Jakby nie było, należy Panu Michałowi życzyć powodzenia na boisku, zdrowia, pomyślności. Tak też robimy.

Zagrał w Legii łącznie w 35 meczach, upolował jednego gola, bez asysty. Sporą część czasu poświęcił jednak na leczenie. Mniejsza o szczegóły, chłopak mógł już więcej nie zagrać. Cieszymy się zatem, że udało mu się powrócić na boisko.

 

foto: Mateusz Czarnecki

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Legia Warszawa