Obserwuj nas

Transfery

Karol Linetty na celowniku Sampdorii.

Włoski dziennikarz sportowy Alfredo Pedullà poinformował, że Sampdoria jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem Karola Linettego z Lecha Poznań.

Zespół występujący na co dzień w Serie A jest w stanie zaoferować za młodego pomocnika od 4 do 5 milionów euro, co byłoby nie lada zastrzykiem gotówki dla „Kolejorza”

21-letni Linetty ma za sobą pobyt z reprezentacją Polski na Euro 2016, jednak nie wystąpił choćby przez minutę na francuskich boiskach. Niedawno powrócił do treningów z poznańskim zespołem po urlopie, który otrzymał od klubu.

Sam zainteresowany odniósł się do tych doniesień na spotkaniu z mediami, które dziś miało miejsce na INEA Stadionie.

– Trudno na tę chwilę cokolwiek powiedzieć. O wszystkich ofertach i o tym jaka jest obecnie sytuacja, będę na bieżąco rozmawiać z agentem. Nikt nie naciska na transfer za wszelką cenę, ani ja, ani klub. Na razie skupiam się w pełni na treningach i przygotowaniu do spotkań w Lechu. Co przyniesie przyszłość, czas pokażę – powiedział Linetty.

 

foto: Monika Wantoła

Hobby pismak, miłośnik angielskiej piłki, archeolog historii, krnąbrny brodacz, pracoholik. Prywatnie kibic Manchesteru United i Lecha Poznań. Piszę dla: @retro_magazyn, @watch_esa i @ManUtd_PL. M: klama.mufc92@gmail.com.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Transfery