Connect with us

Kibice

Wisła Kraków przełamuje bariery #WiślackiTweetUp

wisła tweet up

Social media w dzisiejszym świecie odgrywają co raz większą rolę. Teza ta potwierdza się także w sporcie, dzięki nim kibice mogą podyskutować z osobami, które na co dzień są trudno dostępne. Wisła Kraków postanowiła pójść jeszcze dalej i zaprosić najbardziej aktywnych użytkowników twittera na spotkanie w loży prezydenckiej stadionu Wisły Kraków. #WiślackiTweetUp

https://twitter.com/WislaKrakowSA/status/921689568520364034

Pomysł #WiślackiegoTweetupa wyszedł od jednego z użytkowników, wydawał on się o tyle ciekawy że rzecznik prasowy Wisły – Olga Tabor-Leszko postanowiła doprowadzić do tego spotkania. Celem tego wydarzania było pokonanie internetowej bariery i możliwość porozmawiania twarzą w twarz z osobami, które są odpowiedzialne za klub. Udało się to w piątkowy wieczór, gdzie punktualnie o godzinie 19:00 loża prezydencka zapełniła się aktywnymi twitterowiczami.

Carlitos nie tylko gwiazdą na boisku

Najbardziej rozchwytywaną osobą na spotkaniu był Carlitos. Najlepszy napastnik Wisły chętnie pozował z każdym do zdjęć, rozdawał autografy i odpowiadał na każde pytania. W prywatnej rozmowie każdy mógł zadać pytanie jakie mu tylko przyszło na myśl.

https://twitter.com/MiBiBialonski/status/921497611764461568

Zgromadzone osoby nie dawały także ani chwili wytchnienia zarządowi klubu. Od Pani prezes Marzeny Sarapaty i wiceprezesa Damiana Dukata można było się dowiedzieć wiele ciekawostek anegdotek czy planów na przyszłość. Popularnym tematem był także powrót Krzysztofa Mączyńskiego na Reymonta 22.

Na spotkaniu można było także spotkać i porozmawiać z dyrektorem Manuelem Junco, który opowiadał m.in. jak Carlitos trafił na Reymonta, wcześniej wspomnianą panią rzecznik, skauta Białej Gwiazdy oraz wiele osób związanych z klubem. Wisła Kraków na pewno jest w dobrych rękach. Inicjatywa tak bardzo wszystkim się spodobała, że już zaczęły się rozmowy o następnym spotkaniu. Dlatego z tego miejsca należą się podziękowania dla inicjatora tej akcji, organizator oraz wszystkim obecnym. Do następnego!

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Kibice