Obserwuj nas

Raków Częstochowa

[Nasz News] Petr Schwarz blisko Śląska Wrocław!

Petr Schwarz jest bliski podpisania umowy ze Śląskiem Wrocław. Kontrakt 29-latka z Rakowem przestaje obowiązywać wraz z końcem sezonu. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, oficjalnego oświadczenia możemy się spodziewać na przestrzeni kilku dni.

 

Od dłuższego czasu wiadomo było, że drogi Schwarza oraz klubu spod Jasnej Góry rozejdą się na dobre. Paweł Tomczyk, dyrektor sportowy klubu, informował, że piłkarz odrzucił propozycje przedłużenia kontraktu. Pomimo tego, Marek Papszun stawiał w tym sezonie na Czecha aż 29 razy. Z powodu szerokiego wachlarza rozwiązań ofensywnych, Petr został cofnięty do bloku defensywnego. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu czterech bramek oraz zanotowaniu dwóch asyst. Swoją grą ma on teraz cieszyć kibiców Śląska.

Schwarz pozytywnie przeszedł dzisiaj testy medyczne w jednej z wrocławskich klinik i niebawem prawdopodobnie wzmocni szeregi drużyny Jacka Magiery. Nie wiadomo jeszcze na której pozycji widzi go u siebie były selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski, ale pewne jest, że przy transferze brano pod uwagę jego uniwersalność.

Pasjonat polskiej ekstraklasy interesujący się również F1, dartem oraz sportami zimowymi. Zawodowo zajmuję się social mediami. Twórca Zielnika Sportowego

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Raków Częstochowa