Obserwuj nas

Legia Warszawa

Stal Mielec – Legia Warszawa [ZAPOWIEDŹ MECZU]

W piątek 26 sierpnia na stadionie MOSIR w Mielcu zostanie rozegrany mecz Stali przeciwko Legii. Gospodarze po ostatniej wysokiej porażce w Gliwicach podejmą na własnym stadionie rywala z wyższej półki, który na pewno nie będzie odstawał względem wcześniejszego.

Perspektywa Legii

Legia po dość słabym starcie sezonu musi nadrabiać straty i gonić pierwszą w tabeli Wisłę Płock. Legioniści mają 5 punktów straty do lidera i nie mogą sobie pozwolić na to, aby zgubić kolejne punkty. Ostatni mecz z Górnikiem pokazał, że piłkarze warszawskiego klubu są zdeterminowani i potrafili odrobić dwu bramkową przewagę. Mimo remisu gra Legi w drugiej połowie i walka do ostatniego gwizdka mogła się podobać i dawać pozytywny na impuls na następne mecze.

Perspektywa Stali

Stal do meczu w Gliwicach sprawiała wiele radości swoim kibicom tym jak wyglądała ich gra i jakie wyniki odnosili. W pierwszej kolejce ograła na wyjeździe Mistrza Polski i nieznacznie uległa jedynie drużynie Marka Papszuna w Częstochowie. Mecz przeciwko Piastowi musiał być sporym rozczarowaniem dla kibiców. Mielczanie zagrali słaby mecz. W pierwszej połowie piłkarze Waldemara Fornalika grali niskim pressingiem przez co napastnicy przeciwnika nie mieli zbyt wiele miejsca z przodu. Za to w drugiej połowie piłkarze Stali zostawiali zbyt dużo miejsca i reagowali zbyt późno co przypłacili tak wysoką przegraną.

Czy piłkarze Stali podniosą się po sromotnej porażce, czy Legia ruszy w pogoń za liderem? Już w piątek dostaniemy odpowiedź na to pytanie.

Fot. Mateusz Kostrzewa, Legia.com

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Legia Warszawa