Obserwuj nas

1. liga

#WERaport 25.02.2024 – niedziela z Ekstraklasą i rzut okiem na zaplecze

Dzisiejszy raport zdominowała Ekstraklasa i analizy naszych kibiców, którzy przebywali na stadionach podczas meczów swoich drużyn. Dodatkowo spojrzeliśmy na zaplecze najlepszej polskiej ligi – to była niedziela zespołów z Trójmiasta. 

Puszcza Niepołomice – Zagłębie Lubin

To był mecz z serii tych za 6 punktów. Oba zespoły w tym sezonie „biją” się o spadek i zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem dawałoby więcej spokoju. Niestety dla nich spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Po stronie Puszczy gole strzelili: Jakuba i Zapolnik, po stronie Zagłębia: Ławniczak i Kurminowski.

Ocenę spotkania na naszym portalu w wykonaniu kibica Zagłębia Lubin znajdziecie TUTAJ

Widzew Łódź – Górnik Zabrze

Widzew nie wygrał z Górnikiem Zabrze od 2011 r. Ten niechlubny rekord udało się gospodarzom zastopować w ostatnim meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, jednak sądząc po wydarzeniach boiskowych – Górnicy mogli wywieźć z Łodzi nawet remis. Na szczególne uznanie zasługuje Rafał Gikiewicz, który swoją interwencją uratował drużynie 3 punkty.

Więcej o tym meczu przeczytacie u nas w tekście kibica pisanym z perspektywy gospodarzy TUTAJ

Korona Kielce – Legia Warszawa

Legia to jeden z kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. Jednak, żeby liczyć się w tej walce, trzeba zdobywać punkty. Nie mogli się na zgodzić piłkarze Korony Kielce, którzy w końcówce spotkania wyrwali dla siebie 1 punkt.

Dogłębną analizę gry gości znajdziecie na Watch-esa TUTAJ

Trójmiasto się bawi

Ekstraklasę i 1. Ligę w tym sezonie łączy fakt, że w czołówce tabeli różnice pomiędzy zespołami są niewielkie. Ostatnią niedzielę do udanej mogą zaliczyć dwaj pretendenci do awansu rodem z Trójmiasta. Arka zdeklasowała Stal Rzeszów aż 5:1, dwa gole zdobył Karol Czubak. Lechia za to pokonała 2:0 ekipę Znicza Pruszków. Dublet zanotował młody napastnik – Khlan.

Podsumowanie spotkania z perspektywy gdańczan znajdziecie na WE TUTAJ

Kibic. Piłka Nożna: od A-Klasy do Ekstraklasy.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej 1. liga